savanorių pr 18
Norbert Tukaj nuotr.

Sostinės Naujamiestyje parduotas biurų pastatas „Evita“


SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įsteigė naują 4-ąjį komercinio nekilnojamojo turto (NT) investicinį fondą „Capitalica European Office Fund“, skelbiama spaudos pranešime.

Kartu įvykdytas ir pirmasis fondo biurų pastato įsigijimas Vilniaus miesto centrinėje dalyje, Naujamiestyje. Naujojo fondo veiklai liepos 18 dieną pritarė Lietuvos Bankas.

„Capitalica European Office Fund“ siūlys investuotojams diversifikuoti portfelį geografiškai – investuoti lyderiaujančiose Vidurio ir Rytų Europos šalyse, didžiuosiuose jų miestuose. Fondo veikla orientuota į stabilų pinigų srautą generuojančius, jau pastatytus ir ilgalaikėmis sutartimis išnuomotus biurų pastatus, kurie įsikūrę centrinėse miestų lokacijose bei atitinka šiandieninius tvarumo standartus.

„Šis naujai įsteigtas fondas toliau stiprina „Capitalica“ pozicijas komercinio NT rinkoje regione. Galimybė pasiūlyti investuoti nuosavą kapitalą ne tik Baltijos šalyse, bet ir už jos ribų esančiuose stipriausiuose miestuose mums suteikia konkurencinį pranašumą. Be to, investuojant į jau pastatytus biurų objektus, investuotojams siūlome generuoti greitesnę ir stabilią investicinę grąžą“, – sako Gintaras Toločka, „Capitalica European Office Fund“ fondo valdytojas.

savanoriu pr 18
Norbert Tukaj nuotr.

Kartu su naujojo fondo veiklos pradžia – galutinai užbaigtas ir pirmasis jo biurų pastato įsigijimas Vilniaus miesto centrinėje dalyje, Naujamiesčio Savanorių prospekte. Pastatas yra puikiai matomoje ir pasiekiamoje lokacijoje, ilgalaikėmis sutartimis pilnai išnuomotas stiprioms įmonėms: „Maxima International Sourcing“, „Barbora“, „Eurovaistinė.lt“, „Ermitažas.lt“ bei „Sollo“.

Bendrą biurų pastato nuomojamą plotą sudaro 4,230 kv.m. Objektas nuomininkams siūlo puikiai išvystytą susisiekimo infrastruktūrą ir itin erdvią, daugiau kaip 100 vietų, požeminę ir antžeminę automobilių aikštelę.

Pilnas vidaus patalpų atnaujinimas ir pritaikymas naujiesiems nuomininkams baigtas 2023 metų pradžioje. Artimiausiu metu pastatui bus siekiama užtikrinti „BREEAM In-Use“ sertifikatą su įvertinimu „Very good“.

Sandoriui tarpininkavo investicinio nekilnojamojo turto konsultacijų kompanija „Realtum Advisors“, o pirkėją teisiniais klausimais konsultavo advokatų kontora „Walless“. Sandorį finansavo SEB bankas. Įsigijimo suma neatskleidžiama.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Sostinės centre užbaigti 2 daugiabučiai

Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas,…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų