Atidarytas Lietuvoje dar nematytas demonstracinis kambarys – STRUCTUM SHOWROOM

2020 m. spalio 8 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Spalio 8 dieną, ketvirtadienį, buvo atidarytas Lietuvoje dar nematytas demonstracinis kambarys – STRUCTUM SHOWROOM. Kaskart ši reprezentacinė erdvė paruoš neregėtų ir neliestų dizainerių bei architektų kūrinių, technologijų naujovių, statybų inovacijų, estetikos, praktiškumo ir efektyvumo elementų.

Idėja gimė iš poreikio

Tokio tipo ekspozicinės erdvės Lietuvoje yra naujiena, nors užsienio šalyse jos yra labai populiarios. Į SHOWROOM atidarymo šventę susirinkusiuosius pasveikino STRUCTUM direktorė Ignė Dutova, kuri trumpai papasakojo, kaip gimė mintis įkurti tokią erdvę.

„Ši idėja kilo analizuojant, kaip vyksta parodos Lietuvoje. Supratome, kiek daug laiko ir pastangų turi įdėti klientai ruošdamiesi parodai, kuri trunka vos kelias dienas. Todėl mes nusprendėme įkurti erdvę, kur ekspozicijos galėtų vykti kur kas ilgiau“, – kalbėjo I. Dutova.

Iškilmingo vakaro metu žodį tarė ir STRUCTUM SHOWROOM vadovė Kotryna Gasiūnaitė. Pirmiausia ji už galimybę įgyvendinti savo svajonę ir palaikymą padėkojo direktorei I. Dutovai. Idėją įgyvendinusi K. Gasiūnaitė sakė, kad buvo siekiama sukurti daugiafunkcinę erdvę, kuri tiktų bet kokio produkto eksponavimui.

„Šioje erdvėje kiekvieną mėnesį bus eksponuojami skirtingi produktai. Taip pat nuolat vyks kūrybinės dirbtuvės, įdomūs pokalbiai“, – sakė K. Gasiūnaitė.

Pandemija keičia parodų koncepciją

STRUCTUM SHOWROOM atidarymo dieną svečiams buvo pristatyta pirmoji – įmonės „Grohe“ – ekspozicija. „Grohe“ pardavimų vadovė Baltijos šalims Sigita Avlosevičienė pabrėžė, kad tokia ekspozicinė erdvė pandemijos metu yra ypač reikalinga.

„Šiandieninėje situacija mūsų įmonė laikosi principo, kad saugumas šiuo atveju yra svarbiausia, todėl ateinančiais metais parodose nusprendėme nebedalyvauti arba iki to laiko, kol bus saugu jose dalyvauti. Todėl STRUCTUM SHOWROOM atsirado pačiu laiku. Tai mums padės būti kuo arčiau architektų. Čia galėsime pristatyti savo produkciją ir technologijas saugiai“, – atidarymo šventėje kalbėjo S. Avlosevičienė.

Vakaro svečius linksmino renginių vedėjas Giedrius Leškevičius, ypatingą šventės afmosferą sukūrė floristė ir dekoratorė Inesa Borkovska („Inesos gėlės“), mobilus kokteilių baras „EMVI kokteiliai“. Susirinkusieji ne tik vaišinosi, bet ir turėjo galimybę sudalyvauti smagioje atrakcijoje. Prie kūrybinio stalo kiekvienas galėjo įvertinti savo kūrybiškumą ir už tai buvo apdovanotas įmonės „Grohe“ atminimo dovanėlėmis.

Ką pamatysite „Grohe“ ekspozicijoje?

Pirmojoje ekspozicijoje STRUCTUM salone įmonė „Grohe“ pristato pažangiausius vonios kambario sprendimus. Ekspozicijoje galima išvysti projektams siūlomus prietaisus, naujausius „SmartActive“ dušus, „Grohe“ spalvas, „Grohe“ keramiką, vonias ir vieną įdomiausią egzempliorių santechnikos pasaulyje – veikiantį 3D spausdintuvu pagamintą „Grohe 3D Allure Brilliant“ maišytuvą.

 

STRUCTUM salone visuomet bus galima paragauti gazuoto vandens iš „Grohe Blue“ čiaupo bei pasivaišinti kava arba arbata, užplikyta verdančiu vandeniu iš „Grohe Red“ čiaupo.

Iki 2020 metų gruodžio 12d. veikianti „Grohe“ ekspozicija laukia architektų, dizainerių, studentų, klientų, besidominčių naujovėmis, norinčių sužinoti apie santechnikos tendencijas, „Grohe“ tvarumo politiką bei norinčių pasitarti, pasikonsultuoti su „Grohe“ atstovais. STRUCTUM SHOWROOM durys bus atviros kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val.

Andriaus Ufarto nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/ismanusis7.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!