„Expo 2020“ Dubajuje atidarytas įspūdingas baras ant stogo

2021 m. lapkričio 15 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Jei netrukus vyksite į „Expo 2020“ Dubajuje, būtinai įtraukite į savo tvarkaraštį „Jubilee Mixology“. Tai  – neseniai atidarytas baras ant stogo su vaizdu į nuostabų Al Wasl kupolą, kuriame yra didžiausia pasaulyje 360 ​​laipsnių projekcija.

Ant 10 aukšto žiniasklaidos centro stogo esantis baras „Jubilee Mixology“ yra erdvė po atviru dangumi, kurioje tvyro prašmatnių namų jausmas. Lubos dekoruotos dirbtine flora ir fauna, o aplinkinėse sienose yra lentynos vazoms ir nuotraukų rėmams laikyti.

Vaizdą dar labiau pagyvina spalvingos baldų linijos prie stiklinės sienos, o atmosferą – gyva muzika, pritaikyta daugelio pomėgiams.

Firminį baro meniu, kurį kuruoja vyriausiasis virėjas Guilherme’as Freire’as, sudaro specialūs patiekalai, tokie kaip vytintas hamachi, rūkyta antis ir wagyu sandos. Kokteilių sąrašą įkvėpė ankstesnės parodos ir pasaulinės mugės, tad galima išvysti tokių pavadinimų, kaip Londonas, Milanas ir Dubajus.

Vienu aukštu žemiau šio baro yra „Jubilee Gastronomy“ – unikali vieta vakarienei su aukščiausios kokybės renginiais. Kiekvieną antradienį pripažinti virtuvės šefai iš viso pasaulio rengia išskirtinį keturių ir devynių patiekalų meniu pietums ar vakarienei.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/11/soninis.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!