Kviečia „Išmanusis miestas“

2019 m. rugsėjo 12 d.

Dalyviai kviečiami registruotis į ką tik startavusį projektą „Išmanusis miestas VI“. Projekto metu kasmet kuriama platforma, kurioje susitinka Lietuvos savivaldybės ir architektūros, urbanistikos, kraštovaizdžio, inžinerijos, statybos bei kitų sričių profesionalai. 

Projektu siekiama suburti tarpdisciplinines dalyvių komandas bei parengti išsamius ir motyvuotus projektinius pasiūlymus Lietuvos miestų teritorijoms. Projekte gali dalyvauti komandos, suformuotos iš Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ar profesionalių savo srities specialistų, vykdančių projektus Lietuvoje ar užsienyje.

Projekto tikslai:

  • poreikiai – miestams svarbių perspektyvių teritorijų pritaikymas dabartiniams poreikiams;
  • išmanumas – informacinių technologijų ir duomenų srautų potencialo išnaudojimas, siekiant pagerinti miesto aplinką ir miestiečiams skirtas paslaugas;
  • darnumas – kompleksinis šių teritorijų atnaujinimas, vadovaujantis darniosios plėtros principais;
  • tarpdiscipliniškumas – skirtingų kompetencijų suderinimas, ieškant visapusiškai motyvuotų ir pagrįstų realiai įgyvendinamų pasiūlymų.Įgyvendinimo laikas: 2019 m. rugsėjis – 2020 m. birželis.

    Registruotis kviečiami architektai, urbanistai, kraštovaizdžio, infrastruktūros, miestų planavimo specialistai. Užduoties sąlygas rasite čia.

    Konkurso prizinis fondas – 10 000 Eur.

    Geriausi projektai bus įgyvendinti Lietuvos rajonų savivaldybėse. 

Daugiau informacijos ir registracija tel. +37062080440 ir el. paštu ismanusismiestas@structum.lt.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!