Sveika ir patogi aplinka: kaip tai pasiekti keturiais žingsniais?

2021 m. vasario 15 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Sveiką aplinką sąlygoja keli svarbūs dalykai: pakankamai dienos šviesos, maloni temperatūra ir gera oro kokybė. Tuo kiek įmanoma norime mėgautis ne tik viduje, bet ir už namų sienų. Įmonė „Renson“ gali padėti sukurti sveiką ir patogią gyvenamąją zoną.

Pažangi ventiliacija

Jeigu norite būti tikri, kad patalpoje kvėpuojate sveiku oru, jums reikia tokios vėdinimo sistemos, kuri nuolat į vidų tiektų šviežią orą ir šalintų užterštą. „Renson“ siūlo platų pasirinkimą pažangių vėdinimo sistemų, kurios ne tik taupo energiją, bet ir sumažina šilumos praradimą iki minimumo.

Tinkamą ventiliaciją galite išsirinkti atsižvelgdami į keletą faktorių. Ar jūs remontuojate ar statote namus? Ar norite kombinuoti ventiliaciją su atsinaujinančia energija? Kokie yra jūsų poreikiai ir kam teikiate pirmenybę? Atsakymai į šiuos klausimus įmonės „Renson“ specialistui padėtų surasti geriausią sprendimą, kuris užtikrintų sveiką aplinką.

Išorinė apsauga nuo saulės

Dideli langai iš tiesų turi privalumų: į vidų gali patekti daug dienos šviesos, o žiemą galima mėgautis saulės teikiama šiluma. Deja, egzistuoja ir tam tikrų rizikų: perkaitimo galimybė ar erzinantis akinimas.

Išorinės žaliuzės, stoginės virš lango yra puikios sistemos, kurios gali apsaugoti jūsų langus nuo saulės spindulių. Šie sprendimai ne tik efektyviai apsaugos nuo saulės, bet ir sukurs akį džiuginantį išorės vaizdą.

„Renson“ gali pasiūlyti sprendimų visų tipų langams – horizontaliems, vertikaliems, kampiniams ir kt.

Nemokamas vėsinimas

Jeigu norite alternatyvos daug energijos naudojantiems oro kondicionieriams, „Renson“ siūlo rinktis vėsinimui skirtus langų difuzorius. Dideli gryno oro kiekiai patalpą naktį gali atvėsinti iki penkių laipsnių.

„Renson“ ventiliacijai skirti langų difuzoriai turi tinklelį nuo uodų ir yra pajėgūs apsaugoti nuo įsilaužimų.

Mėgaukitės gyvenimu lauke

Veikla lauke pagyvina žmonių gyvenimą. Tinkama terasos danga gali garantuoti, kad buvimu lauke galėsite mėgautis bet kuriuo metų laiku. „Renson“ gali pasiūlyti keletą terasų stogų variantų: šlaitinius ir plokščius. Jie gali būti tvirtinami prie fasado, esamos stogo konstrukcijos ar atskirai nuo namo. Šių produktų spalvų pasirinkimas irgi platus.

„Renson“ išskirtinį dėmesį skiria šiuolaikiniam dizainui, kokybei ir ilgaamžiškumui.

Daugiau informacijos: Pardavimų vadovas Baltijos šalims Marius Kubilius, el. paštas: marius.kubilius@renson.net, mob. +37 060 297 297.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/05/geberit_pbc_340x430_structum_lt.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!