Sukirsta rankomis dėl Gargždų daugiafunkcio centro statybų


Vienas svarbiausių Klaipėdos rajono projektų – finišo tiesiojoje. Savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, statysiančiu Gargždų daugiafunkcį sporto centrą.

 

Per pustrečių metų Dariaus ir Girėno gatvėje iškils ir baseinas, ir moderni sporto salė, kurioje rajono sportininkai galės ne tik treniruotis, bet ir organizuoti aukščiausio lygio varžybas. Statybas vykdanti UAB „Infes“ darbus planuoja pradėti kuo greičiau.

Apie modernią ir šiuolaikišką sporto bazę Klaipėdos rajone diskutuota beveik dešimtmetį ir šią savaitę tai virto realybe. Ilgai lauktas projektas išjudėjo ir diskusijas galiausiai keis realūs darbai. Juos žadama pradėti kuo greičiau, kad Klaipėdos rajonas pagaliau turėtų baseiną ir sporto salę, pritaikytą aukščiausio lygio varžyboms.

„Tai tikrai svarbus įvykis Klaipėdos rajonui. Vos per vieną mėnesį tai jau antrasis didžiulis projektas, kuris bus pradėtas įgyvendinti artimiausiu metu. Prieš porą savaičių pasirašėme sutartį dėl Sendvario mokyklos ir darželio statybų su kultūros ir sporto erdvėmis gyventojams, o dabar dar ir baseinas bei sporto salė Gargžduose.

Abu projektai svarbūs ir reikalingi. Ne tik mūsų sportininkams, kurie galės pagaliau treniruotis geromis sąlygomis, bei vaikams, kuriems pagaliau nebereikės važinėti į kitus miestus, kad išmoktų plaukti, bet ir gyventojams, kurie galės mėgautis baseinu, pirtimis ir aukščiausio lygio varžybomis savo rajone“, –  sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Per pustrečių metų Dariaus ir Girėno gatvėje iškils didžiulis pramogų ir sporto kompleksas. Taip pat bus sukurta ir visa tokiam objektui reikalinga infrastruktūra  –  takai, automobilių stovėjimo aikštelė, kitos komunikacijos. Bus įrengtas baseinas su keturiais 25 metrų ilgio takeliais. Jis bus pakeliamu dugnu, tai yra – pritaikytas šuoliams nuo tramplyno. Tad čia galės vykti tiek treniruotės, tiek ir šuolių į vandenį varžybos. Komplekse įsikurs pirčių zona, pasilepinti bus galima sūkurinėje vonioje.

„Dar vienas svarbus centro akcentas – sporto salė. Ji atitiks LKL reikalavimus, tad mūsų krepšinio komanda Gargždų „Gargždai“, kuri šiemet iškopė į šią lygą, pagaliau turės namus, kur galės treniruotis ir žaisti. Sporto salė bus pritaikyta ir kitoms sporto šakoms – salės futbolui, tinkliniui, kitiems sportininkams. Iš esmės, su šiuo daugiafunkciu sporto centru mes sprendžiame mūsų rajonui ypatingai aktualų klausimą dėl sporto bazių trūkumo“, – įsitikinęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

„Kviečiu išlaikyti tvirtą šalių bendradarbiavimą visą projekto įgyvendinimo laiką, o mes, savo ruožtu, užtikrinsime sklandų komplekso statybos darbų procesą. Džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie šio sporto centro projekto, kuris yra gera žinia visiems Klaipėdos rajono sporto profesionalams ir entuziastams“, – sako UAB „Infes“ generalinis direktorius Arvydas Markevičius.

Projekto vertė dvidešimt devyni milijonai du šimtai aštuoniasdešimt du tūkstančiai eurų. Rangovas įsipareigoja Gargždų daugiafunkcį sporto centrą pastatyti per 31 mėn.

Gargždų daugiafunkcio centro pastatų, jų išdėstymo, paskirties, susisiekimo ir komunikacijų projektinius pasiūlymus pateikė konkursą 2017 m. laimėję UAB „Hidrostatyba“,  UAB „AEXN“ ir UAB „Tiksli forma“ projektuotojai.

Spaudos pranešimas. Portalo Structum.lt redakcija neatsako už jo turinį. Straipsnis viešinamas visuomenės informavimo tikslais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų