Unikalaus dizaino ir aukščiausios kokybės sinergija


Inovatyvi, kūrybiška ir visuomet aukščiausiais kokybės standartais besivadovaujanti UAB „Vaineta ir partneriai“ prekiauja akmens masės ir keraminėmis plytelėmis, kiliminėmis dangomis, kiliminėmis plytelėmis, PVC danga, natūraliu linoleumu, parketlentėmis, laminuotomis grindimis, sienų danga, stiklo blokeliais. Įmonės salonuose parduodamos tik kokybiškos ir modernios apdailos medžiagos.

Patikimi gamintojai – svarbiausia

Ilgametę, atkaklią „Vaineta ir partneriai“ veiklą įrodo specialistų bendradarbiavimas su Ispanijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Suomijos ir kitų šalių gamyklomis. Įmonė glaudžiai dirba ir su Italijos gamintojais „Unica“ bei „14 Ora Italiana“, pristatančiais unikalius produktus. „Šie gamintojai yra rinkos lyderiai – nuo 1996 m. taiko trigubo kepimo technologijas. Jų stilius ir gamybos technologijos išskirtiniai. Visi gaminiai yra ypatingo dizaino ir puikių techninių savybių. Visos plytelės pritaikytos tiek sienoms, tiek grindims. Šių gamintojų plytelės klasifikuojamos kaip nepaprastai atsparūs gaminiai“, – pasakoja UAB „Vaineta ir partneriai“ direktorius Neividas Biriukovas. Be to, partneriai, su kuriais bendradarbiauja įmonė, siekia, kad jų veikla būtų kaip įmanoma palankesnė aplinkai. Pavyzdžiui, gaminant plyteles pasitelkiami aplinką saugojantys metodai, naudojamos žmogaus kvėpavimo takų nedirginančios medžiagos.

Kokybės garantas

Įmonės specialistai sako, kad labai svarbu tinkamai pasirinkti plytelių formatą ir tipą. „Pagal patalpos matmenis parenkamos tinkamiausio dydžio plytelės, pagal paskirtį – tipas“, – pasakoja N. Biriukovas ir priduria, kad bendruoju aspektu darbo kokybė ir ilgalaikiškumas priklauso nuo dirbančio žmogaus kompetencijos ir kokybiškų medžiagų.

„Sudėtingiausia dirbti su labai mažomis, didelėmis ir neįprastų formų plytelėmis. Mažas plyteles klijuojant reikia itin didelio kruopštumo, dideles – labai didelio atsargumo. Kai plytelės neįprastos formos, būtina, kad būtų labai gerai paruoštas pagrindas, o darbus atliktų didelę kompetenciją turintis meistras“, – teigia N. Biriukovas.

„Vaineta ir partneriai“ pasirūpina, kad medžiagų ir darbo kokybė būtų pati aukščiausia. Įmonė suteikia visapusę pagalbą projekto metu – nuo kūrybinės vizijos realizavimo iki techninių konsultacijų. 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų