Vejos pjovimo robotai: kaip jie daro gyvenimą paprastesnį


Pastaraisiais metais vis daugiau žmonių perka vejos robotus. Tai technologinė naujovė, kurios tikslas yra palengvinti ir supaprastinti vejos priežiūros procesą, atlikti įvairius darbus, tokius kaip pjovimas, laistymas, trąšų pabarstymas ir tt.

Vienas populiariausių pasirinkimų – vejos pjovimo robotai, kurie ne tik tausoja mūsų laiką, bet ir yra ypatingai žalios ir minkštos lyg kilimas vejos paslaptis.

Kasdieninis vejos pjovimas yra svarbus, kad išlaikytumėte veją tvarkingą ir sveiką, tačiau tai taip pat yra daug laiko reikalaujantis procesas. Tam tikslui vis daugiau žmonių renkasi naudoti vejos pjovimo robotus, kurie gali atlikti darbą už juos. Savo kieme naudojant vejos pjovimo robotą, žolė yra nuolatos tręšiama, tad auga dar žalesnė ir minkštesnė.

Kaip veikia vejos pjovimo robotai?

Vejos pjovimo robotai yra automatiniai prietaisai, kurie naudoja skirtingas technologijas, kad suprastų vejos dydį ir formą. Robotas yra aprūpintas ašmenimis ar peiliukais, kurie pjauna žolę.

Pjauti robotas gali kelis milimetrus ar centimetrus, atsižvelgiant į kiekvieno individualius pageidavimus. Tiesiog nustatomas pageidaujamas pjovimo aukštis ir robotas atlieka likusį darbą.

Dažniausiai vejos pjovimo robotai naudoja GPS technologiją, kad nustatytų savo vietą ir vejos dydį. Jie yra programuojami naudojant programinę įrangą, kuri nusako, kur robotas turėtų važinėti ir kokiame aukštyje turėtų pjauti žolę.

Daugelis robotų yra aprūpinti jutikliais, fiksuojančiais kontaktą su objektu, nuotolinio valdymo sistemomis ir kitomis išmaniomis technologijomis.

Pranašumai

Vejos pjovimo robotai yra populiarūs dėl savo patogumo, energijos ir išlaidų taupymo. Šių robotų nauda yra daugialypė – jie ne tik sutaupo laiką ir išlaidas, bet taip pat reikalauja mažiau fizinio darbo, kas yra ypač svarbu tiems, kuriems vejos priežiūra yra sunki ar neįmanoma dėl sveikatos problemų.

Pagrindiniai vejos pjovimo robotų pranašumai yra šie:

  • Vejos robotai gali būti nustatyti ir programuojami, kad atliktų savo funkcijas be jokios žmogaus priežiūros. Vienkartinio nustatymo metu arba nuotoliniu valdymu per išmanųjį įrenginį, robotas kasdien keliauja per veją, ją pjauna ir išlaikyto tvarkingą be nuolatinės žmogaus priežiūros.
  • Vejos robotai yra efektyvesni nei žmogaus jėga. Jie gali išlaikyti tvarkingą ir žalią veją per trumpesnį laiką ir su mažiau pastangų. Be to, jie gali susidoroti su sunkiai pasiekiamomis vietomis ir netolygiais paviršiais.
  • Vejos robotai yra patogūs. Jie yra lengvi, kompaktiški ir patogiai transportuojami. Be to, jie gali būti nustatyti atlikti skirtingas funkcijas, įskaitant pjovimą, purškimą, tręšimą ir kt.

Itin platus pasirinkimas

Lietuvoje, nuo 2012 metų robotizuotą veiklą pradėjo Manorobotas.lt – nuolatos tobulėjanti, veržli, ambicingų tikslų siekianti komanda. Per daugiau nei 10-metį ji sugebėjo tapti lyderiais robotų pardavimo srityje, tad šiai dienai gali pasiūlyti didžiausią robotų pasirinkimą Lietuvoje.

Manorobotas.lt klientai gali rinktis iš daugybės patikimų gamintojų:

  • STIHL „iMOW®“ vejos pjovimo robotai. Jie suteikia sodui geriausią formą, ne tik pjauna, bet ir smulkina bei tręšia veją – vienu kartu. Tai visame pasaulyje žinomas, savo nepriekaištinga kokybe garsėjantis vardas.

Dėl greito, visiškai automatinio pjovimo ir paprasto, intuityvaus valdymo, „iMOW®“ vejos pjovimo robotai sužavi visišku pjovimo patogumu. Pastarieji savarankiškai apvažiuoja kliūtis, įveikia net iki 45% įkalnes, automatiškai įsikrauna.

  • GARDENA SILENO – protingas robotas vejapjovė. SILENO robotų asortimentas yra pažangiausias vejos priežiūros sprendimas, aprūpintas naujausiomis technologijomis ir geriausiomis savo klasėje funkcijomis.

SILENO vejos pjovimo robotai yra pilnai prijungti prie „GARDENA Smart System” programėlės, tad leidžia rūpintis savo kiemu iš bet kur. Naujoji LONA™ dirbtinio intelekto technologija mokosi, sudaro žemėlapius ir prisitaiko prie individualaus sodo.

SILENO vejos pjovimo robotas dirba bet kokiomis oro sąlygomis, nesvarbu ar šviečia saulė, ar lyja lietus. Sudėtingas reljefas robotui ne kliūtis, taip pat jie dirba bene tyliausiame triukšmo klasės lygyje.

  • AMBROGIO robotai yra puikus sąjungininkas kasdien tvarkyti bet kokio tipo sodą: nuo mažų gyvenamųjų sodų, paprastų ir sudėtingų, iki didelių sodų. „Zucchetti“ yra Italijos įmonė, kurios pagrindinės vertybės apima inovacijas, kūrybiškumą, kompetenciją, žinias, aistrą, entuziazmą, etiką ir socialinę atsakomybę.

Įmonė yra pasaulinė robotikos ir automatikos lyderė, taip pat specializuojasi atsinaujinančios energijos ir programinės įrangos kūrimo srityse. ZCS projektuoja, kuria ir diegia naujoves į savo robotus.

  • WORX robotai aprūpinti AIA technologija, dėl kurios yra ypač efektyvūs ir leidžia sumaniai judėti siauromis vietomis ar vingiuotais perėjimais.

Worx robotai yra ypač protingi pjovimo užduotyje, nes jie individualiai prisitaiko prie jūsų sodo formos ir ploto, taip pat prie vyraujančių oro sąlygų, kurios keičia žolės augimą. Visos Worx robotinės vejapjovės yra iš anksto užprogramuotos, ir gali būti valdomos išmaniuoju telefonu.

  • KRESS Mission robotai yra sukurti ir pagaminti pagal aukštus Kress prekės ženklo kokybės standartus, dėl kurių jis tapo „Made in Germany“ ikona. Nuo kompaktiško „Nano“ iki aukščiausios klasės robotų su kliūčių išvengimu sistema, visi „Mission“ modeliai turi „Wi-Fi“ ryšį.

Gamintojų žodžiais: „Visada stengiamės tobulėti, kad geriau patenkinti klientų norus, kad visada sukurti klientams aukščiausios kokybės įrenginius, bei efektyvius sprendimus”.

Jau šiemet Lietuvoje pasirodys ir pirmieji belaidžiai vejos robotai. Nebereikės jokio perimetro kabelio tiesimo! Greitas ir efektyvus pjovimo ribų nustatymas naudojant išmaniąsias programėles, tiksli padėtis ir tiksli navigacija – visa tai Manorobotas.lt siūlys net trys belaidžių robotų gamintojai: Segway Navimow, Ecovacs ir Worx.

Profesionalus roboto vejapjovės įrengimas

Prieš pradedant naudoti robotą vejapjovę pirmą kartą, ją reikia paruošti darbui – pasirūpinti vejapjovės perimetro laido įrengimu. Šį darbą kiekvienas gali atlikti savarankiškai, pasitelkus instrukcijas arba patikėti profesionalams.

„Iš patirties žinome, kad savarankiškas įrengimas užtrunka gerokai ilgiau ir dažnai pasitaiko brangiai kainuojančių klaidų, todėl įrengimo darbams rekomenduojame šios srities specialistus“, – sako manorobotas.lt vadovas Lukas Balaišis.

Profesionalūs meistrai pirmiausiai įvertina sklypo sudėtingumą, iš anksto planuoja perimetro laido klojimo darbus bei numato galimas sklypo konfigūracijas. Tik aptarę visus vejos niuansus su sklypo šeimininku, meistrai imasi įrengimo darbų, kad ateityje užtikrintų nepriekaištingą roboto vejapjovės veikimą.

„Mes esame užtikrinti, kad mūsų serviso dirbtuvėse gausite kokybišką bei greitą aptarnavimą, o atliktiems darbams visada suteiksime garantiją. Taip pat, mielai pakonsultuosime vejos robotų, dulkių siurblių robotų, langų valymo, aptarnavimo bei kitų robotų priežiūros, instaliacijos ar remonto darbų klausimais“, – teigia L. Balaišis.

Manorobotas.lt robotams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. Komandoje dirba didžiulę patirtį sukaupę vejos robotų instaliavimo meistrai, kurie tiksliai žino, kaip prižiūrėti kiekvieną robotą, sureguliuoti ar pakeisti reikiamas dalis, kad galėtumėte ilgus metus džiaugtis saugiu ir paprastu roboto naudojimu.

Negana to, į manorobotas.lt remonto dirbtuvės meistrus galite kreiptis ir pasibaigus roboto garantiniam laikotarpiui, kad įvairūs gedimai būtų pašalinti greitai ir kokybiškai.

Daugiau informacijos telefonu +37060978886 arba elektroniniu paštu info@manorobotas.lt.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Retro futuristinas roboto pasirodymas

Japonijos dailininkas Hajime Sorayama sukūrė milžinišką moterišką robotą. 12 metrų aukščio roboto skulptūrą madų dizaineris „Dior” pristatys „Pre-Fall 2019″ vyrų…

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų