Vonios įrangos profesionalai: vandens laiškai sielai


Vonios įrangos studija „Aquahome“, atstovaujanti Europos vonios įrangos gamintojų lyderiams ir tiekianti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino keramikos, santechnikos bei vonios inžinerinės įrangos produkciją, atidarė moderniausią studiją Kauno verslo centre „Mona“. „Norime ne tik suteikti galimybę įsigyti aukščiausios kokybės gaminių, bet ir dovanoti emociją“, – kalba įmonės vadovė Giedrė Fataraitė.

Duris atvėrė moderni vonios įrangos studija

Stilingos ir ne vienus metus tarnausiančios subtilios, elegantiškos prekės vonios studijoje „Aquahome“, atitinkančioje europinius standartus, pateiktos originaliai ir estetiškai. „Išskyrus medžio paviršių ir pačius produktus, interjero erdvėje dominuoja juoda spalva. Kadangi keramika dažniausiai yra balta ar kitų šviesių spalvų, tikslas buvo sukurti aplinkos ir produkto kontrastą, kuris leistų suskambėti produktų linijai, gaminiui ir jų neužgožtų, kad erdvė išliktų perregima. Kurdami erdvę pasirinkome labai vientisą medžiaginį sprendimą. Viskas padaryta iš trijų medžiagų: metalo vamzdžių, hipertrofuotų natūralaus medžio skydų ir minkštų paviršių (užuolaidos, kilimai), – pasakoja saloną projektavęs Kauno architektas Tomas Kuleša. – Architektūrine prasme reikėjo rasti būdą, kaip „Aquahome“ interjerą padaryti jaukų, modernų ir vienoje vietoje sukurti daug iliuzijų į skirtingus vonios kambarius, bet nenaudoti tokių tradicinių medžiagų kaip plytelės.“

„Aquahome“ direktorė G. Fataraitė sako, kad kiekvienas gamintojas turi išskirtinių aukščiausios kokybės ir dizaino gaminių. Studijoje pristatomi tie produktai, kuriuos gamintojai laiko sėkmingiausiais, jais didžiuojasi. Tai leidžia sukurti tobulą vonios kambarį.

Užburiantis inovacijų pasaulis

G. Fataraitė aiškina, kad naujoje vonios studijoje, patogioje vietoje miesto centre, demonstruojama dar daugiau įrangos nei iki šiol buvusiuose salonuose. Nuolat eksponuojama ir įvairesnių modelių gaminių, dizaino naujienų ir inovacijų. Kai kurias jų galima įsigyti tik „Aquahome“. „Mes vieninteliai Baltijos šalyse turime pačią didžiausią, šviečiančią dušo galvą „Grohe AquaSymphony“, kuriančią SPA zoną namuose: asmeninimas poreikiams galima rinktis skirtingas vandens sroves, vandens užuolaidą, du XL dydžio krioklius, lietaus zoną, dulksną“, – tikina G. Fataraitė. Salone „Aquahome“ taip pat yra galimybė paragauti skanaus tyro šarminio arba gazuoto vandens tiesiai iš čiaupo „Grohe Blue Home“. Išbandyti galima ir virtuvės maišytuvų inovacijas: „Grohe Red“ su verdančio vandens funkcija arba „FootControl“, valdomą ne tik įprastu būdu, bet ir koja. Ekspozicijoje išvysite plonų bei elegantiškų formų serijos „Grohe Lineare“ maišytuvų, naują kolekciją „Essence SPA“. G. Fataraitė teigia, kad studijoje „Aquahome“ galima rasti ir išmanųjį unitazą su bidė funkcija „Grohe Sensia Arena“, kurio dizainas įvertintas daugybe apdovanojimų.

Norite išskirtinio vonios kambario? Atsakymas – išgryninti „Geberit“ produktai

Duris atvėrusiame naujame salone „Aquahome“ galima susipažinti su Europos sanitarinių technologijų lyderiu „Geberit“, daug dėmesio skiriančiu tam, kad šią vietą būtų galima paversti modernia sveikatingumo oaze. Elegantiški, išgryninti gamintojo produktai išsiskiria kokybe ir užtikrina naudojimo patogumą. „Geberit“ kolekcijos „AquaClean“ gaminiai su apiplovimo funkcija padės sukurti tobulą sveikatingumą ir pasitenkinimą skatinančią atmosferą. Puodas „Geberit AquaClean Mera Comfort“ visus nustebins revoliucinėmis technologijomis, skirtomis komfortui padidinti, bei išskirtiniu dizainu. Patentuota purkštuko technologija „WhirlSpray“ užtikrins kruopštų ir švelnų apiplovimą, hibridinė karšto vandens sistema, nenutrūkstamai tiekianti karštą vandenį, vandens nuleidimo technologija „Turboflush“, šildoma sėdynė – ir tai tik keli iš pranašumų, kuriais gali džiaugtis klientai, pasirinkę šį šedevrą.

Nepastebimai sienoje veikia šio gamintojo potinkinis rėmas „Geberit Duofix DuoFresh“ su išskirtiniu vandens nuleidimo mygtuku „Sigma40“, leidžiantis surinkti blogus kvapus ten, kur jie atsiranda – pačiame WC puode. Tai užtikrina išskirtinį komfortą ir gaivų vonios kambario orą. Elegantiškos išvaizdos modulyje „Geberit Monolith Plus“ – ne tik įmontuotas kvapų šalinimo blokas, bet yra ir išmanusis jutiklis, itin patogus vandens nuleidimas.

Studijoje taip pat galima išsirinkti stačiakampės arba idealios apskritimo formos, elektroninius bekontakčius, nuotolinius ir kitus mygtukus. „Geberit“ vandens nuleidimo mygtukai – tai formų ir funkcijos interpretacija, prisitaikanti prie šiuolaikinių tendencijų.

Studijoje „Aquahome“ įrengtas dušo paviršius „Geberit Setaplano“ išsiskiria kokybišku dizainu, pagamintas iš aukštos kokybės tvirto santechninio akmens „Varikoro“, kuris palietus atrodo lyg šilkinis ir šiltas.

„Keramag“ gaminiai – ne tik aukštos klasės sanitarinė keramika ir voniai skirti sisteminiai sprendimai, bet ir funkcionalumas, dizainas. Vonios baldai ir keramika „Keramag Acanto“, kaip ir visa serija, pateikiama kruopščiai suderinta ir atitinka visus klientų reikalavimus.

Tobulas dizainas ir gyvenimą palengvinančios sumanios funkcijos, sisteminiai sprendimai – tai savybės, kurias turi modernūs vonios studijos gaminiai.

 

UAB „Aquahome“ I www.aquahome.lt

Salonas Kaune: verslo centras „Mona“ I Savanorių pr. 189

tel. +370 37 764 919 I el. p. info@aquahome.lt

Salonas Vilniuje: Ulonų verslo centras I Verkių g. 25C I tel. +370 5 219 9673

el. p. aukse@aquahome.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų