equitone
EQUITONE nuotr.

Žiedinė architektūra arba uždaro ciklo konstrukcijos


Vis populiarėjanti tendencija, kad statybinės medžiagos, kurios, užuot atsidūrusios sąvartyne, pradeda naują gyvenimą, tapdamos naujo pastato, naujos gatvės, naujo tilto, fasado ar net atgimusio miesto dalimi – toks yra žiedinės architektūros tikslas ir misija.

EQUITONE Belgijos bendrovės „Etex Group“ tinklui priklausantis prekinis ženklas, specializuojantis banguotų lakštų gamyboje.

Europoje bei už jos garsėjantys gaminiai, pagaminti iš pluoštinio cemento, naudojami ne tik gyvenamųjų namų, bet ir žemės ūkio projektams, garsėja savo tvarumu.

pie žiedinę archtektūrą, tvarias ir ekologiškas medžiagas pasakoja „Eternit“ marketingo specialistė Irma Griškevičienė.

Žiedinė architektūra su EQUITONE

Kodėl vis dažniau kalbama apie tvarumą, ekologiją, aplinkosaugą ir žiedinę ekonomiką, kurios dalis yra ir architektūra?

Todėl, kad jie tampa nebe tendencija, o būtinybe. Šiuolaikinė, gerai apgalvota ir gera architektūra yra ne tik funkcionali, estetiška ir įspūdinga, bet ir energetiškai efektyvi, siekianti nulinės emisijos, naudojanti ekologiškas, tvarias medžiagas, kurias ateityje bus galima perdirbti.

3R principas

Šiuolaikinėje ekonomikoje veikia 3R principas. Šis akronimas reiškia: sumažinti, pakartotinai naudoti ir perdirbti. Sumažinti – maksimaliai sumažinti gamybos atliekas.

Pakartotinis naudojimas – pakartotinis produktų, medžiagų ir perdirbimo naudojimas. Perdirbti, žinoma, reiškia rūšiuoti atliekas ir jas perdirbti.

EQUITONE yra viena iš įmonių, kurios nuo pat projektavimo etapo žingsnis po žingsnio diegia priemones ir sprendimus, kaip pašalinti atliekas ir taršą. Nes žiediniu modeliu pagrįsta statyba prasideda nuo projektavimo, nagrinėjant atskirus komponentus ir kuriant tvarias, prisitaikančias ir efektyvias sistemas.

EQUITONE
EQUITONE nuotr.

Uždaro ciklo apdailos sistema

Pluoštinio cemento medžiagos mūsų gamyklose gaminamos jau daugiau nei šimtmetį. Dabar daugiausia dėmesio skiriame sprendimams, atitinkantiems pagrindinius žiedinės statybos principus, kurti.

Atsižvelgiame ne tik į medžiagų sudėtį, jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą, bet ir į tai, kaip jos gaminamos. EQUITONE fasado plokštes ne tik lengva sumontuoti, bet ir prireikus lengvai nuimti, pritaikyti, pakeisti ar išmontuoti perdirbimui.

Architektai žiedinės statybos link

Kokie turėtų būti žiediniai pastatai? Pirma, moduliniai, antra, sukuriantys minimalų atliekų kiekį, trečia, suprojektuoti naudojant pakartotinai panaudotus statybinius komponentus.

Daugelis šiuolaikinių architektų projektuoja pastatus būtent taip, kad palengvintų ir paremtų žiedinę architektūrą.

Fibrocementas, iš kurio gaminamos EQUITONE plokštės, yra viena tvariausių ir ekologiškiausių stogo dangų ir fasadų medžiagų. Ji yra sertifikuota aplinkosaugos deklaracijoje.

 

eternit

 

Partnerio turinys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų