Artėja konferencija apie interjero inovacijas ir jame slypinčias arba specialiai atveriamas inžinerines sistemas


Šiuolaikiniai sprendimai interjeruose gali pasiūlyti įvairiausių galimybių net pačiam išrankiausiam vartotojui – ir pagal poreikius, ir pagal interjero dizainą. Sistemos gali būti visai nepastebimos ir nejuntamos, tačiau vis dažniau interjere atsiranda ir kitokių sprendimų, kai puikiai integruoti neslepiami inžineriniai tinklai tik dar labiau išpildo dizainą.

 

Apie visus būdus, kaip tinkamai pritaikyti inžinerines sistemas interjere ir kokios naujovės laukia ateityje, papasakos savo srities profesionalai: architektai projektuotojai, inžinieriai ir interjero dizaineriai. Kviečiame į žurnalo STRUCTUM organizuojamą konferenciją „Inžinerinių sistemų inovacijos interjere“.

 

Data: gegužės 26 d. (ketvirtadienį)

Laikas: 10 val.

Vieta: Multikino (Ozo g. 18, Vilnius)

 

Dalyvavimas nemokamas!

 

Povilas Žakauskas

HEIMA architects partneris, architektas

povilas zakauskas

Tema: Slėpti ar eksponuoti?

„Manau, kad bene stipriausią išraišką inžinerinių sistemų tema turi Pompidou muziejus Paryžiuje. Maksimaliai išreikštas santykis tarp architektūros ir to, ko paprastai mes nematome arba matome tik dalinai – išoriniai vamzdžiai, elektros laidai, kabeliai. Iš eksponuojamų vamzdynų fasaduose sukuriama architektūra ir tuo pačiu atlaisvina vietą ir erdvę interjere muziejaus darbams ir veikloms. Erdvė, erdvės poreikis ir noras turėti jos kuo daugiau diktuoja sąlygas kaip panaudoti vamzdynus ir integruoti juos į interjero visumą.“

 

Tudor Gheorghe

APIO Studio (Rumunija) vyriausiasis architektas ir kūrybos direktorius

tudor-gheorghe

Tema: Industrial heritage regeneration in the heart of the city

„Rumunijoje, Bukarešto centre įsikūrusi „Hesper-Wolff“ ginklų gamykla yra iš dalies nenaudojamas pramoninis plotas nuo XIX amžiaus pabaigos. Dar 2016 metais vienas iš komplekso pastatų buvo restauruotas ir paverstas naktiniu klubu, kuriame privatūs operatoriai gali išsinuomoti kitas, likusias patalpas.

Platforma Wolff DJ Baras yra naujausia pramoninėje zonoje atidaryta įstaiga-vieta, kuri nuo to laiko tapo svarbiu miesto orientyru. Interjero dizaino koncepcija turėjo atspindėti industrinį pastato paveldą, bet taip pat padaryti jį ryškų ir patrauklų jauniems žmonėms, išvengiant rūsčios gamyklinės išvaizdos. Pranešimo tema analizuos pramoninės erdvės transformacijos potencialą, sieks pabrėžti konversijos procesą ir galutinę erdvės atkūrimo naudą“, – teigia T. Gheorghe.

 

Petras Sakalauskas

Architektas

petras sakalauskas

Tema: Kaip pasirinkti ir išnaudoti inžinerines sistemas interjere?

„Inžinerinių sistemų panaudojimą interjere iš esmės lemia pastato architektūriniai sprendiniai. Projektuojant interjerą ne dažnai galima įtakoti namo architektūrines formas, kurios galėtų geriausiai optimizuoti reikalingų inžinerinių technologijų pasirinkimą“, – sako P.Sakalauskas.

Šarūnas Miknevičius

„Schneider Electric Lietuva“ pastatų segmento pardavimų inžinierius

sarunas miknevicius

Tema: Pastatų inžinerinių sistemų valdymas ir analitika

Pranešimo metu aptars pastatų valdymo sistemos (BMS) ypatumus, pastatų valdymo sistemų analitiką ir bandys atsakyti į klausimą: dirbtinis intelektas pastatuose – dabartis ar ateitis?

Justinas Zoramskis

„Think light“ pardavimų projektų vadovas

justinas zoramskis

Tema: Dim to warm, tunable white, RGB(T)W – ar skanu ir su kuo tai valgoma

„Pabėgus nuo kasdienybės jaukioje namų aplinkoje, skanaujant naujus patiekalus restorane ar laukiant saulėtekio skulptūrų parke – šviesa mus supa visada . Šiuolaikinės LED technologijos leidžia stipriai „žaisti“ su šviesos spektru architektūroje. Apie šiuos technologinius ir inžinerinius sprendimus ir pakalbėsime“, – teigia J. Zoramskis.

 

Vytautas Dinda

Geberit projektų vadovas

vytautas dinda

Tema: Nuotekų sistema – nematoma šiuolaikinio pastato arterija

„Visi be išimties pastatą vertina pagal jo išvaizdą – fasado grožis, aukštis ir t.t. Tačiau retas susimąsto apie tokius inžinerinius sprendimus kaip pastato nuotekų sistema. Ši inžinerinė sistema nematoma, tačiau itin svarbi pastatų arterija, be kurios neapsieina nė vienas šiuolaikinis pastatas“, – sako V. Dinda.

Temoje V. Dinda gilinsis nuo pastatų išorės išvaizdos iki vidinių erdvių, vonios kambario interjero, kuriame daug ką lemia inovatyvios ir erdvę taupančios nuotekų sistemos.

Dalyvavimas nemokamas!

 

Data: gegužės 26 d. (ketvirtadienį)

Laikas: 10 val.

Vieta: Multikino (Ozo g. 18, Vilnius)


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų