Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė rangos sutartį su bendrove UAB „KRS“ dėl Jono Basanavičiaus gatvės rekonstrukcijos. Šią vasarą prasidės darbai apie 350 metrų ilgio atkarpoje tarp Mindaugo ir Pylimo gatvių.

„Pradedame dar vienos svarbios miesto gatvės atnaujinimą – šią vasarą Basanavičiaus gatvėje prasidės rekonstrukcija, kuri pagerins susisiekimą ir aplinkos kokybę“, – sako Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.
Rekonstrukcijos metu bus įrengtas naujas lietaus nuotekų tinklas, paklotos naujos važiuojamosios dalies ir šaligatvių dangos, atnaujinti apšvietimo tinklai. Važiuojamoji dalis bus išklota juodos spalvos tašyto bazalto trinkelėmis, o šaligatviai – pilkos spalvos granitinėmis plytelėmis. Šioje atkarpoje taip pat bus įrengtos šešios automobilių stovėjimo vietos.

Darbų pradžia numatoma 2025 metų vasarą, o jų pabaiga – 2026 metų rudenį.