„BOD Group“ inovacijų centre inžinerines sistemas diegs „Civinity Engineering“


„BOD Group“ aukštųjų technologijų tyrimų ir verslo centras plečiasi – įsibėgėja naujo „BOD Group“ inovacijų, tyrimų ir laboratorijų pastato statybos, į kurias iš viso planuojama investuoti per 21 mln. eurų.

 

Vilniuje, Mokslininkų gatvėje, statomame 5 aukštų, daugiau nei 33 000 m2 bendro ploto „BOD Group“ inovacijų centre bus sutelktas visas „BOD Group“ inovacijų ir tyrimų potencialas, įsikurs daug aukštųjų technologijų įmonių, lazerių, saulės elementų bei optikos lęšių laboratorijos, dėl to centrui keliami aukšti reikalavimai, vienas iš jų – A++ energinis naudingumas, užtikrinantis energijos beveik nesuvartojantį statinį. „BOD Group“ inovacijų centro inžinerinių sistemų diegimo konkursą laimėjo įmonė „Civinity Engineering“, su kuria pasirašyta 2,5 mln. eurų vertės statybos rangos darbų sutartis.

„Tai bus naujo tipo daugiafunkcis pastatas, kuriame įrengsime ne tik eksperimentinės gamybos, mokslinės tiriamosios veiklos poreikius atitinkančias laboratorijas, bet ir biuro bei darbuotojų poilsio patalpas. Kaip inovacijų centras siekiame pačių pažangiausių inžinerinių sprendimų. Su „Civinity Engineering“ vystysime jau nebe pirmą projektą, todėl jais pasitikime“, – teigia „BOD Group“ inovacijų ir verslo centro direktorius Aurelijus Šapranauskas.

 

bod group vilnius civinity engineering

 

„Nemažą inovacijų centro pastato dalį užims laboratorijos, todėl ypač daug dėmesio skiriama patalpų oro švarai – jo tiekimui ir aukšto lygio filtravimo sistemoms. Atsakomybė už tokio lygio pastato šildymo, vėdinimo, vėsinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemų tiekimą ir įrengimą kels ir nemažai iššūkių pagal technologinius poreikius, tačiau esame jiems pasiruošę“, – komentuoja Nerijus Rudokas, „Civinity Engineering“ plėtros vadovas.

Pasak jo, „Civinity Engineering“ bendradarbiavimą su „BOD Group“ pradėjo nuo pirmojo jų projekto Lietuvoje, kuriame buvo diegiama geoterminio šildymo sistema – tuo metu nauja technologija tokio tipo pastatuose Lietuvoje.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų