„Continental“ atidaro paslaugų centrą Kaune, įdarbins 100 žmonių


Viena didžiausių investuotojų Lietuvoje, Vokietijos kapitalo automobilių elektronikos komponentų gamintoja „Continental“ plečiasi Kaune, kur atidaro paslaugų centrą. Jis aptarnaus „Continental“ verslo klientus Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse.

 

Naujai įkurta bendrovė „Continental Tires Business Services“ atliks duomenų analitikos, procesų ir administravimo funkcijas. Centras per artimiausius kelerius metus ketina pasamdyti apie 100 darbuotojų – duomenų analitikų, logistikos operacijų specialistų, procesų ir projektų vadovų, pranešė įmonė.

Naujam centrui įkūrimo etape vadovaus Danielis Reichenaueris. Anot jo, pagrindinė priežastis renkantis Kauną buvo „Continental Automotive“ padalinio Kaune sėkmė.

„Didelis privalumas renkantis Kauną buvo mūsų kolegų iš „Automotive“ įkurtas padalinys Lietuvoje. Jie čia veikia jau penkerius metus ir jiems puikiai sekasi. Kaunas atrodo kaip patraukli lokacija rasti mums reikiamų specialistų. Taip pat, visos „Continental“ sistemos jau veikia, mums tereikia atvykti į gamyklos ofisą ir iškart galime pradėti dirbti, tad sutaupome daug laiko“, – pranešime sakė D. Reichenaueris.

Naujasis centras yra papildoma įmonės investicija, jis nėra dalis „Continental“ gamyklos projekto, tačiau jis veiks Kauno  gamyklos biure.

„Continental“ liepą baigė pirmąjį gamyklos plėtros etapą – per metus įmonė pastatė ir įrengė dar 6,6 tūkst. kv. metrų ploto gamybos ir administracinių patalpų, o gamybą jose planuoja pradėti kitąmet. Projekto vertė siekė 90 mln. eurų.

Antrajame plėtros etape, kurį bendrovė planuoja pradėti 2023 metų pradžioje, bus pastatyta dar 5 tūkst. kv. metrų gamybos ir 3 tūkst. kv. metrų biuro patalpų bei 2,5 tūkst. kv. metrų sandėlių.

Bendrovė skelbia, kad gamybos pajėgumai Kaune tuomet išaugs daugiau nei du kartus, o bendros investicijos sieks daugiau nei 190 mln. eurų. Kiek tiksliai investuota dabar, įmonė neskelbia.

Iki plėtros Kauno LEZ veikė apie 21,5 tūkst. kv. metrų ploto gamybos, administracijos ir sandėlių kompleksas.

„Continental“ 2021 metais – antraisiais ištisais veiklos metais šalyje – gavo ir beveik 6 kartus  daugiau pajamų – 48,6 mln. eurų, ir patyrė 59 proc. didesnių nuostolių – 33,3 mln. eurų. Bendrovė planuoja pradėti dirbti pelningai 2025 metais.

Veiklą Kauno rajone „Continental“ pradėjo 2019 metų pabaigoje. Bendrovės gamykla buvo didžiausia investicija per 20 metų į gamybos sektorių Lietuvoje.

Vienintelė „Continental Automotive Lithuania“ akcininkė yra Nyderlandų „Continental Automotive Holding Netherlands“.

Šaltinis: BNS

 

Tinklalaidės DnA+ epizode pristatomas Vilniaus stoties regeneracijos projektas:


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų