zaidziu vilnius
Ado Vasiliausko nuotr.

Fotografas į Vilnių kviečia pažvelgti kitaip: o kas, jeigu ant Gedimino kalno būtų koks nors kitas pastatas?


Fotografas Adas Vasiliauskas pradėjo naują fotoprojektą „Žaidžiu Vilnių“. Daugiau nei 18 metų fotografuojantis, plačiau išgarsėjęs dėl savo projekto „Karantino portretai“, fotografas A. Vasiliauskas šį kartą sugalvojo kurti satyrinio pobūdžio fotomanipuliacijas, kurios į Vilnių kviečia pažvelgti kitu kampu.

„Vaikščiodamas po miestą vis pagaudavau save galvojant kaip atrodytų, jeigu šioje vietoje, tarkim ant Gedimino kalno vietoj pilies būtų koks nors kitas pastatas. Kai tokios mintys pagaliau paėmė viršų – ėmiau ir realiai pabandžiau nufotografuoti ir sumontuoti.

onos baznycia
Onos bažnyčia. Ado Vasiliausko nuotr.

Pirmas bandymas pasirodė visai įdomus, tai nėriau toliau. O jeigu trumpai apibūdinti esmę, tai​ pagrindinis tikslas būtų komiškai parodyti kaip atrodytų mūsų mylimas miestas truputį pakeistas“, – teigė A. Vasiliauskas.

Koronaviruso karantino laikotarpiu fotografas išgarsėjo sukūręs fotoprojektą „Karantino portretai“, kurio metu jis dronu fotografavo karantino įkalintus žmones jų namų languose ir balkonuose.

Anot jo, ​Vilnius yra puikus miestas gyventi. „Reikia mažiau skųstis kamščiais, o labiau džiaugtis aplinka. Juolab, kad paskutiniais metais miestas tikrai nerealiai keičiasi ir tobulėja. Man visuomet smagu, kai mano miestas atsinaujina ir tampa dar malonesnis gyventi“, – teigė fotografas iš Vilniaus.

Jis ruošiasi tęsti naują projektą „Žaidžiu Vilnių“. „Idėjos nuolat kabo ore, taip pat draugai, jau žinodami, jog vykdau tokį projektą, pametėja vieną kitą įdomesnę mintį, tai tikrai jaučiuosi, jog dar net neįpusėjau viso gero darbo“, – pridūrė pašnekovas.

daugiabutis snipiskes
Daugiabutis Šnipiškėse. Ado Vasiliausko nuotr.
tauro kalnas
Tauro kalnas. Ado Vasiliausko nuotr.
lukiskiu aikste
Lukiškių aikštė. Ado Vasiliausko nuotr.
verslo trikampis
Verslo trikampis. Ado Vasiliausko nuotr.
mindaugo tiltas
Mindaugo tiltas. Ado Vasiliausko nuotr.
vilniaus tv bokstas
Vilniaus televizijos bokštas. Ado Vasiliausko nuotr.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Sostinės centre užbaigti 2 daugiabučiai

Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas,…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų