Bernotiškės gatvė Tauragėje

Projektą parengė:
Vilniaus Gedimino Technikos universitetas

Objektas projektuojamas Tauragės mieste, Bernotiškės ir J. T. Vaižganto gatvių sankirtoje. Kitoje kelio pusėje yra mokykla, lauko stadionas. Iš šiaurinės pusės sklypą supa laukai ir keli vienkiemiai. Sklypas yra ties miesto riba, kur baigiasi urbanizuotos ir prasideda gamtinės erdvės.

Nagrinėjamas objektas yra uždaro tipo, varžyboms ir treniruotėms, laisvalaikiui ir profesionaliam sportui skirta universali erdvė, kurioje gali vykti tiek profesionalios varžybos, tiek treniruotės salę padalijus į atskiras er

dves. Bendra erdvė gali būti transformuojama ir pritaikoma mažesniems renginiams ar konferencijoms. Pastatas vadinamas sporto arena dėl savo dydžio ir universalumo. Pastato dydis pakankamas, kad būtų galima organizuoti LKL lygio varžybas ar profesionaliai treniruotis. Tyrinėjama universali sporto arena, kuri varžybų metu talpintų ~1500 žiūrovų. Arena transformuojama ir dienos metu pritaikoma vaikų užklasinei veiklai ar klubų treniruotėms. Tikslas — pastato erdves pritaikyti bendruomenės ir sportininkų reikmėms visa dieną. Projektuojama sporto arena savo masteliu, kaip ryškus akcentas, įsilies į Tauragės miesto urbanistinę terpę.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia: https://issuu.com/structum.structum/docs/i_lesauskas_s18_a

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų