Ignalinos r.

Projektą parengė:
Interjero ir architektūros studija „Šilta šiaurė“: Marija Savickienė, Guoda Bardauskaitė, Eglė Židonytė, Rūta Burokaitė, Indrė Meidutė

Remiantis interviu metu surinkta medžiaga, nuspręsta, jog projektuojamas sklypas Gavio ežero pakrantėje puikiai tiktų sporto ir aktyvaus laisvalaikio bazės įkūrimui. Jo funkcijos nutarta nesieti su kuria nors viena sporto šaka, priešingai – pastatas turi būti skirtas įvairių sporto šakų entuziastų susibūrimui, renginiams, konferencijoms, trumpalaikei bei ilgalaikei apartamentų nuomai.

Nutarta, jog sklype esantis pastatas yra pernelyg prastos būklės, jo architektūrinė raiška sunkiai suderinama su rekreaciniu teritorijos charakteriu, o konstrukcijų būklė – su tvarios architektūros principais. Nuspręsta jį griauti ir jo vietoje projektuoti naują statinį su požemine automobilių stovėjimo aikštele. Įvertinus, jog pliažo prieigų teritorija yra gana chaotiška, neharmoninga ir sunkiai naviguojama, nuspręsta, jog jai reikalingas naujas, ryškus, pakankamai aukštas orientyras.

Pastato tikslas – tapti nauju, iš tolo matomu traukos objektu, susibūrimo centru žmonėms, kurios vienija sporto bei sveikatingumo temos.

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite ČIA.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų