Idėja yra įkvėpta užpustyto žvejų kaimo, kuris atgaivinamas per unikalių stogų geometrijos interpretaciją, pagrįstą istorinės vėtrungės simbolika, kuriose užkoduoti 6 Neringos kaimų simbolikos motyvai.
Centro pagrindinis tikslas – pasiūlyti kompleksinį, holistinį požiūrį į sveikatą ir gerovę, naudojant jūros, gamtos ir tradicinių medicinos metodų sinergijas. Tai yra vieta, kur žmonės gali rasti ramybę, atsipalaiduoti ir pagerinti savo sveikatą.
Postmodernistinis kultūros paskirties pastatas yra antras projekto VĖJO KOPA Nidoje pastatas greta planuojamo Jūros terapijos centro. Nijolės Piekautienės prieš 25-30 metų projektuota vasaros valgyklą siūloma perstatyti, išryškinant postmodernizmo architektūros vertingąsias savybes – 10 x 10 m modulį, piramidinių stogų dinamiką, užstatymo kontūrą ir medžiagiškumą, pritaikant šių laikų funkcionalumui ir inžinerinei įrangai. Šiaudiniai sodai interpretuojami medžio konstrukcijų skliautuose.
Pastate numatyta didelė modulinė daugiafunkcė erdvė renginiams, parodoms, koncertams, viešojo maitinimo įstaigoms su lauko terasomis tiek pirmajame lygyje, tiek ant stogo. Šių dviejų objektų simbiozė suteiks lankytojams galimybę mėgautis kultūrine programa ir sveikatinimo paslaugomis.
Autoriai, architektai: M3 (Algis Motuza, Maksimas Zacharovas, Dovilė Mackevičiūtė)