Zarasų r.

Projektą parengė:
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA: Egidijus Valantinas, Egidijus Grublys, Jonas Šimutis, Justė Bacevičiūtė, Martynas Gabalis Paulius Butvytis

Projekto tikslas – skatinti Zarasų miesto socialinę ir ekonominę plėtrą gerinant viešosios infrastruktūros būklę bei kuriant palankias sąlygas paslaugų sektoriui plėtoti. Projekto metu siekiama vykdyti darnią ir nuoseklią miesto plėtrą, suteikiant daugiau bei įvairesnių poilsio ir pramogų galimybių, didinant gyventojų užimtumą, gerinant gyvenimo kokybę ir aplinką, skatinant kurti verslo idėjas bei jas vystyti.

Projekto įgyvendinimo metu bus kompleksiškai sutvarkytos Zarasaičio ežero teritorijos viešosios erdvės, atnaujinant esamus ir įrengiant naujus pėsčiųjų ir dviračių takus, paplūdimio tinklinio aikštelę, apšvietimą, vandentiekio, nuotekų ir elektros tinklus, sutvarkant paplūdimį, iškertant dalį medžių, krūmų ir pasodinant naujų.

Prie Zarasaičio ežero taip pat bus įrengta aktyvaus poilsio infrastruktūra (lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelė, piknikų zonos) bei mažoji architektūra (suoliukai, dviračių stovai, šiukšliadėžės, persirengimo kabinos).

Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, sustiprinus Zarasų miesto traukos centrą, padidės gyventojų užimtumas, pagerės gyvenimo kokybė ir aplinka, bus sudarytos sąlygos paslaugų sektoriaus kūrimuisi ir / ar plėtros skatinimui. Numatoma, kad atnaujinta viešoji infrastruktūra į rajoną pritrauks naujų investuotojų.

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite ČIA.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų