KTU

Komandos nariai:
Diana Žmėjauskaitė, Paulius Sudintas, Edvinas Lisauskas, Deimantė Laurinavičiūtė, Eglė Steponavičiūtė, Karolis Zitkevičius, Samanta Martinkutė
Vadovai:
Doc. Dalius Zigmantas Šarakauskas
Pasirinkta teritorija:
Joniškis

Šiandien mažuose miestuose retai kur galima pamatyti vietas, kuriose įvairaus amžiaus žmonės galėtų turiningai leisti laiką. Šis poreikis jau seniai egzistuoja užsienio šalyse, kai žmogui skiriama daugiau dėmesio, sukuriant įvairius naujus pasiūlymus, kaip galima būtų leisti laisvalaikį. Jau kelerius metus pokyčius galime pastebėti ir Lietuvoje. Niekuo išskirtinis nėra ir Joniškio miestas, kurio gyventojų skaičius siekia vos 8,5 tūkstančio. Tačiau, kad ir kaip būtų, tokių erdvių žmonėms reikia ir jų labai trūksta.

Dabartinė teritorija yra pusiau apleista, naudojama tik šiltuoju sezonu mažmeninei prekybai, kuri visiškai nėra patraukli miesto gyventojams, o tuo labiau žmonėms susiburti. Todėl išsikėlėme sau tikslą šioje teritorijoje sukurti naują, modernią-daugiafunkcę erdvę, kurioje gyventojai galės ne tik prekiauti, bet ir leisti laisvalaikį, pramogauti ir ilsėtis.

Savo projektu miestui norime suteikti unikalumo, patraukiančio ne tik miestiečių, bet ir visos Lietuvos dėmesį. Idėjų sėmėmės iš svetur – Ispanijos, Švedijos, Kinijos – šalių, kuriose architektai dažnai eksperimentuoja su sudėtingais architektūriniais bei inžineriniais sprendimais. Sekdami jų pėdomis, mes bandysime atrasti save ir kartu geriausius sprendimus Joniškio miestui!

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų