stockholm kaunas
Projekto vizual.

Kaune pradėjo daugiafunkcinės paskirties patalpų komplekso „Stockholm“ statybas


NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ gavo statybų leidimą projektui „Stockholm“ Kaune ir pradeda paruošiamuosius statybų darbus.

7 tūkst. kv. m. ploto daugiafunkcinės paskirties patalpų kompleksas (angl. „stock-office“) sujungs sandėliavimo patalpas, pardavimo erdves ir biurus, o rinkoje išsiskirs žalumu bei vieną iš didžiausių srautų šalyje užtikrinančia vieta, teigia bendrovės vadovė Dalia Andrulionienė.

„Šis projektas yra mūsų pirmas, gerai apgalvotas  žingsnis į komercinio NT sritį. Per pandemiją daug įmonių savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę, tad modernūs ir žali „stock“ biurai dabar – itin paklausūs“, – sako D. Andrulionienė.

Projektą sudarys 2 atskiri korpusai su 19 savarankiškų nuomai skirtų A++ energinės klasės segmentų. Kiekvienas iš jų turės atskirą patekimą, sandėliavimo, prekybos ir administracines patalpas, segmentų plotas sieks nuo 320 iki 440 kv. m. Šalia bus įrengta 150 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Projektą projektavo UAB „In Ace“.

stockholm kaunas

Projektą planuojama pastatyti per šiuos metus.

„Stockholm“ statomas apie 8 km. nuo Kauno centro – Brazdžionio g., sankryžoje tarp Kauno Vakarinio aplinkkelioir A1 magistralinio kelio. Aplink projektą jau ne vienerius metus kuriama  prekybos ir sandėlių aptarnavimo ekosistema, įsikūrusios tokios įmonės kaip „Depo“, „Volvo Trucks“ „Skuba“ ir kt.

„Vykstant bet kuria kryptimi „Stockholm“ pasiekti yra labai patogu: įrengta Vakarinio aplinkkelio nuovaža bei dviejų lygių sankryžos. Be to, projektą kuriamę pirmoje aplinkkelio ir magistralinio kelio linijoje, tad būsimųjų „Stockholm“ nuomininkų prekės ženklai bus itin gerai matomi“, – sako D. Andrulionienė.

Daug dėmesio „Omberg group“ skiria tvariems, aplinkai draugiškiems sprendimams, teigia bendrovės vadovė.

„Stockholm“ elektra aprūpins saulės jėgainės – jos bus montuojamos ant specialiai tam pritaikyto projekto stogo. Taip pat siekiame gauti BREEAM ,,Very good“ žaliųjų pastatų vertinimo sertifikatą, įrodantį pastato energinį efektyvumą“, – sako D. Andrulionienė.

stockholm kaunas stockholm kaunas

Spaudos pranešimas. Portalo Structum.lt redakcija neatsako už jo turinį. Straipsnis viešinamas visuomenės informavimo tikslais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Lietuva visiems: Žmonės kuria žmonėms

Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir žymint trisdešimtmetį pirmojo aplinkos prieinamumo žmonėms reguliuojančio teisės akto Lietuvoje priėmimą (RSN 154-93), LR Seime…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų