Kėdainių LEZ jau projektuojama orą skaidanti gamykla


Gegužės 28 d. įvyko projekto pristatymas visuomenei, o po jo pradėtas komplekso techninis projektas, – skelbia gamyklą adaptuoti Lietuvai turėsianti „Baltic Engineers”. Į deguonies ir azoto gamyklą Kėdainiuose investuoja pramoninių ir medicininių dujų bendrovė „AGA“.

1 ha teritorijoje numatoma įrengti administracinį – buitinį pastatą, kompresorinę, rektifikacinę koloną, azoto bei deguonies talpyklas, autocisternų užpildymo stotis ir kitą technologinę įrangą. Jau dabar žinoma, kad administracinio pastato šildymui bus naudojama gamybos metu išsiskirianti šiluma.

„AGA investuoja į dujų gamyklą Lietuvoje matydama augantį dujų poreikį rinkoje, kurį įmonė užtikrins dabartiniams klientams bei naujiems projektams visame Baltijos šalių regione. Kadangi statybos pasiruošimo darbai jau prasidėjo, mes jau greitu laiku galėsime savo klientams pasiūlyti jiems naudingus sprendimus –  užtikrinti dujų pristatymo greitį ir tikslumą. Tai puiki žinia visam Baltijos šalių verslo sektoriui “, sako Baltijos regiono pardavimo ir rinkodaros vadovė Johanna Ylikoski.

Pasak bendrovės „Baltic Engineers” vadovo Dariaus Kvedaro Naftos ir dujų sektoriaus kompleksai Lietuvoje sparčiai plečiasi, o jų projektavimas reikalauja specifinių žinių, todėl įmonė džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su Linde Group specialistais. „Viena iš mūsų stiprybių yra komandinio darbo su tarptautinėmis kompanijomis patirtis vykdant projektus Lietuvoje ir kitose Baltijos regiono valstybėse” – teigia D. Kvedaras.

AGA į gamyklą planuoja investuoti 20 mln. Eur. Čia bus gaminamas deguonis ir azotas.

Pranešimas redaguotas ir adaptuotas. Originalus pranešimas čia. „Baltic Engineers” nuotr.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų