komfovent gamykla kaisiadorys
„2l architects“ vizual.

„Komfovent“ Kaišiadorių rajone į naują gamyklą investuos 25 mln. eurų


Lietuviško kapitalo bendrovė „Komfovent“ Kaišiadorių rajone planuoja investuoti 25 mln. eurų į naują gamyklą ir sukurti 302 naujas darbo vietas.

Gamykloje bus įdiegtos robotizuotos metalo apdirbimo ir surinkimo linijos. Taip pat planuojama įrengti laboratoriją, kuri su gamybinėmis patalpomis susijungs į bendrą erdvę. Planuojama, kad apie 80 proc. naujoje gamykloje pagamintos produkcijos bus eksportuojama, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

„Pastatyta nauja gamykla sudarys sąlygas plėsti gamybą, kurti naujus, inovatyvius produktus, steigti naujas darbo vietas regione ir leis įmonei dar stipriau įsitvirtinti tiek Lietuvos, tiek ir užsienio šalių rinkose“, – pranešime sakė bendrovės direktorius Albinas Čėpla.

„Komfovent“ gamina vėdinimo įrangą su rekuperatoriais ir priešgaisrinės saugos bei dūmų šalinimo sistemas įvairios paskirties patalpose.

Ministerija su bendrove pasirašė sutartį, kuria šiam projektui suteiktas stambaus investicinio projekto statusas, kurį turint iki 20 metų laikotarpiu taikomas 0 proc. pelno mokesčio tarifas.

komfovent gamykla kaisiadorys komfovent gamykla kaisiadorys

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų