Rūta Piečytė-Kinkevičienė

Architektė, Rūta Piečytė-Kinkevičienė ruta.piecyte@gmail.com + 370 643 56 727

 

VIZIJA

Namo X vizija – „mano namai – mano tvirtovė“, kuriuose jo šeimininkai ras ramybę, o apsilankę draugai pasijus tarsi meno galerijoje. Ši koncepcija pritaikyta šiuolaikiniam gyvenimo būdui, kai judrus miesto tempas ir įtempta darbo aplinka tampa vis didesnės žmonių dalies kasdienybė. Tikslas – sukurti priešingą aplinką įtemptam miesto ritmui, kurioje vyrautų ramus gyvenimo tempas, gamta, komfortas ir kurioje norėtųsi leisti laiką su pačiais brangiausiais žmonėmis.

Nepavaldi laikui, tvari, funkcionali ir išmani architektūra nekonkuruoja su gamta, bet harmoningai įsilieja į aplinką, pastatas humaniškas ir kviečiantis užeiti. Masyvūs vitrininiai langai naudojami siekiant sukurti aplinkos ryšį su interjeru, pripildyti erdves dienos šviesos. Interjere naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medis, betonas, dominuoja šviesi sienų spalva, o erdvės pildomos žemiškų spalvų tekstile ir ryškiais akcentais.

 

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

JUNG. Naudojami funkcionalūs JUNG kištukiniai lizdai su A ir C tipo USB, LS 990 serijos jungtukai, kurie savo griežtomis linijomis bei koloritu tampa ne tik ergonomiškai, bet ir estetiškai patrauklūs.

Miegamuosiuose – „plug & light“ įstatomi šviestuvėliai, pritvirtinami magnetu.

SAPA. Fasade naudojamos SAPA 4150 PH sistemos, pasižyminčios aukštomis izoliacijos savybėmis, o profiliai sukurti taip, kad užtikrintų stabilumą ir atsparumą apkrovoms. Joje galima montuoti varstomas arba stumdomas duris. Tai tvari sistema, nes aliuminio profiliai perdirbami, taip į aplinką išskiriama mažiau CO2 pėdsako.

COSENTINO. Namo X virtuvės baldams ir sienelei naudojami „Dekton®“ „Helena“ ir „Dekton®“ „Liquid Embers“ paviršiai, kurie pasižymi puikiomis techninėmis ypatybėmis, plačiomis naudojimo galimybėmis ir išskirtinėmis spalvomis bei tekstūromis. Labai atsparus dilimui, todėl puikus pasirinkimas sudėtingiems darbiniams paviršiams.

MEDŽIO APDAILA. Namo X grindų apdailai pasirinktos ąžuolinės parketlentės tik iš tvariai valdomų ir sertifikuotų miškų ūkių, tad dėl jų gamybos nėra mažinami miškų plotai. Jos pasižymi itin dideliu asortimentu, paprastu įrengimu ir ypatingu stabilumu, galima montuoti ant tinkamai paruošto šildomo pagrindo. Aktyviojoje namų zonoje (svetainėje, virtuvėje ir valgomajame) naudojamas dvisluoksnis parketas „haro allegro“ ąžuolas (smoked trend), poilsio patalpose (miegamuosiuose) – dvisluoksnis parketas „haro prestige“ ąžuolas (invisible markant).

LAUFEN. Vonios kambariui naudojami plonasieniai praustuvai iš ypatingos receptūros keramikos „Saphir Keramik“: „Sonar“, „Kartell by Laufen“, vonia „Sonar“ bei „Cleanet Navia“ unitazas su apiplovimo funkcija, valdomi unikaliu integruotu valdikliu, nuotoliniu pulteliu ar tiesiog mobiliąja programėle telefone.

VILNIAUS EJOTRA. Lauko terasai ir balkonui pasirinktos unikalios technologijos, t. y. iš medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių mišinio gaminamos kokybiškos, ilgaamžės ir priežiūros nereikalaujančios terasos grindys – „Twinson“ (spalva – 510 plienas).

GROHE. Virtuvėje naudojamas pasižymintis ilgaamžiškumu ir aptakiu dizainu K500 kompozitinis praustuvas ir „Essence“ kolekcijos maišytuvas. Vonioje išskirtinio dizaino „Essence“ kolekcijos maišytuvai, WC nuleidimo mygtukas „Nova Cosmopolitan“.

DARKSIDEWOOD. Fasado apdailai naudojamos „darksidewood black“ eglės lentos, apdirbtos populiaraus medienos apdirbimo būdo – „darksidewood black“, kurio metu po apdeginimo medienos paviršius yra vieną kartą nušukuojamas, padengiamas alyvos sluoksniu, kuri suteikia medienai elegantiško žvilgesio, išryškindama natūralų medienos reljefą.

VITTALI. Namui X pasirinkta „Eurokraab“ kontūrinių lubų sistema, kuri leidžia sukurti įtempiamąsias  lubas, vizualiai nesiskiriančias nuo gipso kartono lubų, ir pabrėžti pagrindinius įtempiamųjų lubų pranašumus: idealus paviršius ir išvaizda, neatsiranda įtrūkimų, apsauga nuo pratekėjimo, daugybė galimybių lubų dizainui. Ir „Slott“ bėginės apšvietimo sistemos, kuriomis suteikiama galimybė sukurti bet kokio ilgio ir formos šviesos šaltinius. Tokia apšvietimo sistema turi daug privalumų: gali būti montuojama bet kurioje patalpoje, konstrukcija yra labai patvari. Šviestuvai atsparūs mechaniniams poveikiams, o bėginės sistemos efektyviai ir tolygiai apšviečia erdvę, sunaudodamos mažiau energijos nei lubiniai šviestuvai.

BALDAI NAMAMS. Namo X interjerui naudojami plačių matmenų ir medžiagų asortimento valgomojo stalas „Cross“, žurnalinis staliukas „Quadro“. Plataus audinių pasirinkimo, individualiai užsakomas modulinis minkštas kampas „Jest Droll“, kurio audiniai esant poreikiui yra nuvelkami. Ir plataus gobelenų pasirinkimo (tiek vienspalvių, tiek raštuotų), matmenų miegamojo lova „Milano“.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų