Veronika Viršičiūtė

Interjero dizainerė | Tel. 8 647 47 876 | veronika.virsiciute@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Viešbučio numerio ekspoziciją kūriau pagal JUNG koncepciją. Tikslas – sukurti minimalistinį, patogų ir estetišką dizainą. Pagrindinė interjero idėja – dermė su JUNG produktais, pabrėžiant jų išskirtinumą, novatoriškumą, šiuolaikiškumą ir harmoniją jaukioje aplinkoje.

Interjero koncepcijai įgyvendinti rinkausi verslo klasės viešbučius, kurių svečiams svarbu ne tik patogi ir jauki aplinka poilsiui, bet ir harmoninga aplinka darbui. Stiklinė pertvara su augalais ne tik puikiai atskiria erdves, bet ir suteikia jausmą, kad esate ne mažame viešbučio kambaryje. Interjere dominuoja šviesios spalvos, papildytos medžio elementais.
Verslo klasės viešbučio svečių dienotvarkė dažniausiai yra kruopščiai suplanuota, todėl kambaryje siekiau sukurti maksimalų komfortą: pagal pageidavimą atsidarančios paprastos ir ritininės užuolaidos, įvairių tipų apšvietimas, individualiai pasirenkamas mikroklimatas, išmanioji televizija ir radijas bei visą valdymą sujungianti intuityvi mobilioji programėlė.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Viešbučio numeriuose naudojau labai daug JUNG produktų, nes jie teikia puikias ir laiką atitinkančias pritaikymo galimybes: išmanusis kortelinis jungiklis suteikia išskirtinį patogumą svečiams ir eliminuoja bet kokius nesusipratimus su viešbučio personalu, tamsiai pilkos ir baltos spalvos minimalistinio dizaino jungikliai „LS 990“ puikiai dera kambario interjere, viešbučio numeris apšviestas solidaus dizaino šviesos diodų žibintu „Plug and Light“, vonios kambaryje integruotas inovatyvus JUNG muzikos sprendimas „Smart Radio“, kuris nustebins svečią maloniu muzikos skambesiu, o darbo erdvėje įleidžiami į stalą elektros lizdai leis patogiai į tinklą įjungti elektronikos įrenginius.
JUNG KNX standarto sistema, valdoma ne tik valdikliu, bet ir intuityvia išmaniąja programėle, padės pasirinkti visas pageidaujamas komforto nuostatas: klimatą, apšvietimą, multimediją, užuolaidas, žaliuzes ir kt.

BEOLA. Nešiojama belaidė kolonėlė „BeoPlay M5“ taps puikia muzikos bendrakeleive bet kurioje erdvėje.

GAJA DECOR GROUP. Stabilizuotų augalų kompozicija suteiks kambariui išskirtinumo ir jaukumo. Šie minimaliai prižiūrimi augalai idealiai tinka visuomeninės paskirties objektams.

GAUDRĖ. Bendram viešbučio kambario apšvietimui naudojamos lemputės LEDS C4 GES. Koridoriuje parinkti „Modular Light Instruments“ lubiniai šviestuvai „Kurk Surface“.

GROHE. Verslo klasės kambariui parinkta patogi dušo sistema, leidžianti mėgautis kiekviena akimirka, praleista vonios kambaryje. Naudota sistema „Euphoria SmartControl System 310 Cube Duo“, kurią valdyti itin patogu ir lengva. Taip pat pasirinkta instaliacija ir „Grohe Rapid SL“ serijos klozetas.

TECE. Projekte naudotas minimalistinio dizaino dušo latakas gerai dera harmoningoje erdvėje.

THIBAULT VAN RENNE. Išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės ir itin atsparus dėvėjimuisi kilimas „Abstracts“ išraiškingai pagyvina viso numerio interjerą ir tampa neatsiejama jo dalimi.

VILLEROY & BOCH. Vonios kambarį puošia aukščiausios kokybės keramika ir kolekcijos „Finios“ baltos spalvos baldai. Minimalistinio stiliaus santechnika puikiai dera su projekto koncepcija.

BALTIJOS BRASTA. Dušo zoną nuo vonios kambario skiria stiklo sienelė, kuri gali būti gaminama ir pagal individualų užsakymą. Nanotechnologijų danga ant stiklo „Greiti lašai“ palengvina vandens lašų nutekėjimą ir apsaugo stiklą nuo kalkių apnašų bei reikšmingai palengvina priežiūrą, užtikrina maksimalią švarą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų