Lankytojams atvira Marmo Arc ekspozicinė salė ir akmens plokščių sandėlys   


Jau kurį laiką istoriniame kunigaikščių Oginskių pastate Rietave duris atvėręs prekių ženklas Marmo Arc siūlo išskirtinius akmens sprendimus interjerui. Norintieji iš arčiau susipažinti su unikaliu natūralaus ir dirbtinio akmens grožiu gali apsilankyti Marmo Arc ekspozicinėje salėje bei plokščių sandėlyje. Ką čia galima išvysti ir ko tikėtis apsilankymo metu? 

Ekspozicinė salė 

Marmo Arc ekspozicinėje salėje demonstruojamos ne tik įspūdingo grožio akmens plokštės, bet ir originalūs techniniai sprendimai bei akmens panaudojimo interjere pavyzdžiai. Raudonų plytų fone nuostabiai išryškėja akmens unikalumas ir jo gyvybė. Ieškantieji įkvėpimo erdvių puošybai čia ras pasaulyje garsių prekių ženklų, tokių kaip „Cambria“ bei „Cosentino“ akmens dizainų pavyzdžius, taip pat galės iš arti apžiūrėti salės interjere panaudotus stilingus ir originalius akmens elementus bei dizainerio kurtą kavos staliukų kolekciją. Ekspozicinėje salėje demonstruojami ir jau paruošti briaunų apdirbimo pavyzdžiai, kuriuos pamačius gyvai klientams bus lengviau apsispręsti, kokia briauna bus apdirbti jų pasirinkti gaminiai. Marmo Arc čia siūlo apžiūrėti ir įspūdingą ekspozicinę virtuvę, kurią puošia „Cosmopolitan“ kvarcitas. Pasitelkus apgalvotą LED apšvietimą, interjere naudojamas akmuo „suliepsnoja“ ryškia raudona spalva ir susilieja su istoriniu raudonų plytų fonu. Marmo Arc ekspozicinėje salėje laukiami visi ieškantys unikalių dekoro sprendimų, interjero dizaineriai ir architektai.  

Aptarti apžiūrėtą asortimentą bei pasirinkti tinkamą produktą savo projektams lankytojai gali čia pat esančioje privačioje erdvėje. Marmo Arc darbuotojai suteiks profesionalią konsultaciją renkantis akmenį ir pasiūlys geriausiai jūsų poreikius atitinkančius techninius sprendimus.  

Akmens plokščių sandėlys 

Marmo Arc sandėlyje laiko platų natūralaus akmens asortimentą: nuo natūralaus kvarcito, granito ir onikso iki visiems gerai atpažįstamų elegantiškų marmuro dizainų. Į svečius atvykę lankytojai galės gyvai apžiūrėti ir išsirinkti unikalius natūralaus akmens dizainus savo projektams. Čia puikuojasi ir švelnūs, subtilūs dizainai, tokie kaip Taj Mahal, Fusion Platinum, Calacatta ir įmantriais, išraiškingais raštais margintos natūralaus akmens plokštės, tokios kaip Green Patagonia, Carravagio, Blue Roma.  

Plokščių sandėlyje laikomas didelis kiekis geriausia pasaulyje kvarco plokščių gamintoja laikomos inovatorės „Cambria“ dizainų. Čia galite susipažinti su gamtos įkvėptų raštų, gaivališkų akcentų ir subalansuotų atspalvių persmelkta akmens plokščių didybe ir įvairove. Sandėlyje Marmo Arc demonstruoja platų ne tik „Cambria“, bet ir kitų nuostabių gamintojų, tokių kaip „Silestone“, „Sensa“, „Dekton“ asortimentą, kurį galite gyvai pamatyti ir išsirinkti labiausiai jums patinkančius natūralaus ar dirbtinio akmens dizainus.  

Šalia plokščių sandėlio yra įsikūrusios ir Marmo Arc gamybinės patalpos, kur patys smalsiausieji gali būti pakviesti iš arčiau susipažinti su modernia akmens apdirbimo įranga, gamybos technika bei subtilybėmis. 

Inovatyvius, originalius ir kokybiškus Marmo Arc interjero gaminius iš akmens galite apžiūrėti Rietave, adresu Plungės g. 28.  

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų