„Memelio miestas“ vizualizacija.
„Memelio miestas“ vizualizacija.

„Memelio miestą“ Klaipėdoje statys „Conres LT“


Verslo ir gyvenamųjų pastatų kvartalą „Memelio miestas“ Klaipėdoje vystanti bendrovė „Stemma group“ antradienį pasirašė neskelbiamos vertės sutartį su bendrove „Conres LT“ dėl projekto pirmojo etapo statybų.

„Conres LT“ darbus buvusioje Klaipėdos laivų remonto įmonės „Laivitė“ teritorijoje pradės rugpjūčio pradžioje, pranešė „Stemma Group“.

„Šis sandoris mums simbolizuoja ne vienerius metus trukusio kryptingo darbo rengiant detalųjį planą, formuojant viso kvartalo funkcijų ir viešųjų erdvių koncepciją, projektuojant aukščiausio lygio tarptautinius standartus atitinkantį verslo centrą ir premium klasės daugiabučius, realizaciją“, – pranešime sakė „Stemma group“ valdomos bendrovės „Stemma management“ vadovas Nerijus Tilindis.

Pasak jo, 5 ha teritorijoje vystomas „Memelio miestas“ kuria naują daugiafunkcinę miesto centro teritoriją prie Danės upės ir Kuršių marių.

„Pasaulis keičiasi, visuomenės poreikiai plečiasi, siekiamo komforto lygis darbe ir biure auga, kinta požiūris į mus supančią aplinką, želdinius ir socialines erdves. Ieškojome sprendimų, kaip visa tai apjungti Memelio miesto koncepcijoje ir sukurti šiuolaikinio žmogaus ir verslo standartus atitinkantį kvartalą – miestą mieste”, – tvirtino N. Tilindis.

Teritorijoje planuojama pastatyti apie 100 tūkst. kv. metrų įvairių pastatų, o pirmu etapu statomas 6 aukštų A klasės verslo centras „Hanza“ ir 105 prestižinės klasės butai, sujungti bendra požemine parkavimo aikštele. Statybų pabaiga numatoma 2025 metų ketvirtąjį ketvirtį.

Čia planuojama įrengti poilsio ir viešąsias erdves, susisiekimo infrastruktūrą: visos gatvelės numatytos tik pėstiesiems, dviratininkams ir aptarnaujančiam transportui, o automobilių aikštelės suplanuotos tik po žeme. Verslo centras „Hanza“ bus pirmasis pagal tarptautinius standartus pastatytas biurų pastatas Klaipėdoje.

„Tikime, kad verslo centras „Hanza“ taps ryškiu „Memelio miesto“ projekto akcentu ir geriausiu biurų projektu Klaipėdoje. Šis verslo centras suteiks galimybę šiuolaikiškus biurus turėti ne tik vietos įmonėms, bet ir atvers duris kurtis tarptautinių kompanijų filialams, kurie šiai dienai Klaipėdos mieste neranda jų standartus atitinkančių biurų patalpų“, – sakė N. Tilindis.

Prestižinės klasės daugiabučio autoriai – „Arches“ architektų komanda, projektavusi ir vieną kvartalą Vilniaus komplekse „Paupys“. Kartu su „Memelio miesto“ vystymu miesto planuose numatyta atnaujinti ir Danės krantines, vadinamas Šiaurės rago skveru.

Skelbta, jog „Stemma group“ į Klaipėdos centre esančią teritoriją per 10 metų ketina investuoti apie 100 mln. eurų. Visas projektas turėtų būti užbaigtas iki 2030 metų. „Stemma group“ teritoriją 2018 metais įsigijo iš SEB grupės nekilnojamojo turto bendrovės „Litectus“.

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų