„BOLLE Modular“ modulinis statinys
„BOLLE Modular“ modulinis statinys.

Modulinė statyba ne tik neatsilieka nuo įprastų statybos būdų, bet ir turi savų privalumų


Šiandien daugeliui žmonių jau žinoma konteinerinės architektūros sąvoka, visame pasaulyje yra įgyvendinta daug projektų, supažindinančių su konteinerinių pastatų subtilybėmis.

Tačiau daug rečiau atsiranda žinančių, kad greta konteinerinių pastatų yra ir moduliniai, kurie savo techninėmis savybėmis nenusileidžia tradicinės statybos pastatams. Netgi priešingai, ekonomiška, greita, energiją taupanti ir individuali modulinė statyba turi daug pranašumų lyginant su tradiciniais statybos būdais.

„BOLLE Modular“ modulinis statinys

Modulinis statinys – tai pilnavertis pastatas, surenkamas iš montavimui iš anksto paruoštų modulinių erdvių. Tai leidžia sumažinti statybos trukmę iki 70% lyginant su tradicine statyba ir užtikrinti planavimą be nukrypimų.

Modulinės statybos ekspertai – įmonės „BOLLE Modular“ komanda pasirūpina profesionaliu modulinių pastatų projektavimu ir įgyvendinimu Lietuvoje. Kaip Vokietijos „BOLLE Holding“ narė, įmonė užtikrina itin aukštą gaminių kokybę, pasitelkdama per dešimtmečius Vokietijos rinkoje ištobulintus sprendinius.

„BOLLE Modular“ modulinis statinys

Individualiai pritaikomi sprendimai

Modulinė statyba gali būti net iki 70% greitesnė, ekonomiškesnė, o pati statybvietė švaresnė ir tylesnė, kadangi moduliai gaminami nuo oro sąlygų nepriklausomoje gamykloje. Nepaisant to, kad dauguma procesų yra automatizuoti ir standartizuoti, moduliai pastatai nesunkiai pritaikomi individualiai, bekompromisei architektūrai.

Modernaus modulinio pastato techninės savybės visiškai neatsilieka nuo įprastinės statybos pastatų. Mobilūs „BOLLE Modular“ moduliniai pastatai atitiks visus vietos reikalavimus priešgaisrinei apsaugai, šilumos sulaikymo, gaisro izoliacijos ir vidaus higienos parametrų reikalavimus, tačiau leis išvengti sudėtingų statybos reikalavimų, kurie taikomi stacionariems pastatams.

„BOLLE Modular“ modulinis statinys

Įmonės direktorius Tadas Žulpa pasakoja, kad kai tenka projektuoti ir gaminti modulinius pastatus, tuomet pasireiškia didesnė dalis inovatyvumo. Šie pastatai visada projektuojami individualiai ir atitinka visus statybos reglamento reikalavimus, tad neretai „BOLLE Modular“ komandai tenka pasukti galvą kaip inovatyviai išspręsti kylančius iššūkius.

„Biurai, mokyklos ir darželiai yra viena, bet ligoninės ar net kalėjimai – jau kiek kita kartelė. Modulinių namų mobilumas pats savaime kelia iššūkių, o jei tai kombinuojame dar ir su išskirtiniais saugumo reikalavimais, kurie keliami kalėjimo pastatams, reikia šiek tiek inovatyvumo.

Sprendžiant tokį uždavinį pirmą kart, teko įdėti nemažai pastangų, ko pasekoje pavyko Vokietijoje užpatentuoti ir praktikoje pritaikyti savo konstrukcinių sprendimų principus, tad šiuo metu Vokietijoje gaminame jau trečią kalėjimo pastatą“, – sako „BOLLE Modular“ direktorius.

„BOLLE Modular“ modulinis statinys.

„BOLLE Modular“ modulinis statinys.

Greitas ir nesudėtingas montavimas

Kadangi kiekvienas modulinis pastatas yra visiškai individualus, tad tiek projektuojant, tiek įgyvendinant juos iššūkių kyla įvairių, tačiau įmonės komanda jų nebijo, o pasitinka su entuziazmu, nes kiekvienas iššūkis skatina tobulėti.

Nuokrypių ar neatitikimų tikimybę iki minimumo sumažina tai, kad visos įmonės gaminių konstrukcijos gaminamos nuo oro sąlygų nepriklausomame moderniame BOLLE įmonių grupės ceche Telgte mieste, Vokietijoje.

Gamykloje montavimui paruošti moduliai preciziškai ir švariai surenkami statybos aikštelėje į galutinį pastatą. Kadangi statinių detalės paruošiamos iki 90% baigtumo, tai žymiai sumažina triukšmą ir netvarką statybų aikštelėje, bei sutrumpina statybos laiką vidutiniškai net iki 70%.

Paruošti moduliai toliau jau montuojami statybos aikštelėje, kur montavimo specialistams belieka apdirbti modulių susijungimo vietas, sumontuoti stogo ir fasado medžiagas.

Viskas – modulinis pastatas jau paruoštas naudojimui. Dėka dešimtmečių patirties ir sertifikuotos gamyklos produkcijos, „BOLLE Modular“ užtikrina greitą ir kokybišką galutinį rezultatą.

Bolle Modular

Iššūkiai skatinantys tobulėti

Šiandien, kai daugumai gamybos įmonių tenka susidurti su logistiniais iššūkiais dėl svyruojančių žaliavų kainų ir pristatymo terminų, „Bolle Modular“  – ne išimtis, tačiau čia dirbantys profesionalai rūpinasi kaip išspręsti šiuos klausimus kuo optimaliau.

„Kas guli mūsų rankose, būna puikiai išsprendžiama mūsų profesionalaus kolektyvo Vokietijoje ir Lietuvoje dėka“, – teigia įmonės direktorius T. Žulpa. Visa bendrovės komanda mielai bendradarbiauja tiek su klientu, tiek su jo architektu arba pasiūlo savo planuotojų dizainą, kad būtų pasiektas geriausias ir kokybiškiausias sprendimas.

Partnerio turinys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų