NARBUTAS laimėjo prestižinį „German Design Award“ apdovanojimą


Vokietijoje vykstantis vienas solidžiausių dizaino ir architektūros konkursų „German Design Award“ paskelbė laimėtojus. Tarp jų – Lietuvos įmonė, biuro baldų gamintojas „Narbutas International“. Konkursui pateikta naujoji vadovo baldų sistema „Arqus“ už gerą dizainą buvo įvertinta „Winner‘24“ apdovanojimu.

„German Design Award“ apdovanojimus skiria Vokietijos dizaino taryba – ne pelno organizacija, kurią 1953 metais įkūrė Vokietijos vyriausybė. Konkursui pateiktus gaminius, projektus vertina nepriklausoma tarptautinė komisija – per 30 dizaino, architektūros, komunikacijos srityse pasižymėjusių specialistų, kurie dirba lyderiaujančiose įmonėse, atstovauja garsiausiems pasaulio universitetams.

Konkurso dalyviai varžosi trijose srityse – „Excellent Architecture“, „Excellent Communications Design“ ir „Excellent Product Design“. NARBUTAS konkursui pateikta vadovo baldų sistema „Arqus“ buvo vertinama „Excellent Product Design“ kategorijoje. Vertindama gaminius komisija žiūrėjo bendros gaminio koncepcijos, dizaino kokybės, funkcinio sprendimo ir tvarumo.

Iš galimų trijų apdovanojimų – „Special Mention“, „Winner“ ir „Gold“ – vadovo baldų sistema „Arqus“ pelnė „Winner“ apdovanojimą.

„Pasaulinėje rinkoje „German Design Award“ yra vieni svariausių ir prestižiškiausių apdovanojimų, kurie įtvirtina naujus dizaino ir konkurencingumo standartus. Būti pastebėtiems, o juolab – įvertintiems šiuose apdovanojimuose yra didelis pasiekimas“, – sakė Dovydas Balaišis, „Narbutas International“ Produktų vystymo departamento vadovas.

„Arqus“ yra nauja, vos šiemet į NARBUTAS produktų krepšelį įvesta vadovo baldų kolekcija, sukurta kartu su italų dizaineriu Folco Orlandini ir dizaino studija „Orlandini Design“. Pirmą kartą „Arqus“ baldai buvo pristatyti „Orgatec“ parodoje, Vokietijoje, kur NARBUTAS stendas susilaukė didžiulio pasisekimo.

Apie pelnytą „German Design Award“ F. Orlandini sakė: „Šis laimėjimas neabejotinai yra apdovanojantis pripažinimas. Tai reiškia, kad tavo darbą pripažįsta kiti, o ypač – tarptautinė žiuri! Visgi niekuomet nepamirštu, jog pirmiausia aš kuriu žmonėms. Tam, kad pagerinčiau ar net pakeisčiau kasdienį gyvenimą. Manau, apdovanojimas yra ne tik dizainerio, bet ir įmonės pripažinimas. Galutinis gaminys visada yra ilgo bendradarbiavimo rezultatas“.

Su dizaineriais iš Lietuvos bei užsienio šalių – Italijos, Danijos, JAV, Vokietijos, Ispanijos – bendradarbiaujantis NARBUTAS nuolat pelno tarptautinius apdovanojimus. Pernai NARBUTAS gaminiai buvo įvertinti „German Design Award“ ir „iF“ dizaino apdovanojimais. 2019 ir 2021 metais NARBUTAS gaminiai įvertinti „Red Dot Award“ apdovanojimuose.

„NARBUTAS produkcija prekiaujama daugiau nei 60 šalių, tad tokie tarptautiniai apdovanojimai – labai svarbūs. Jie leidžia mums ne tik objektyviai įsivertinti gaminamos produkcijos dizainą bei kokybę, bet ir kalbėtis su pirkėjais, dizaineriais, architektais viena kalba“, – sakė D. Balaišis.

 Apie NARBUTAS

Įmonių grupė NARBUTAS – tarptautinis biuro baldų gamintojas, siūlantis itin platų įvairių biuro baldų sprendimų spektrą. NARBUTAS produkcija parduodama daugiau nei 60-yje šalių, iš kurių penkiose – Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir JAV – įkurti ekspoziciniai baldų salonai. Didžiausią dėmesį NARBUTAS skiria prasmingoms inovacijoms, laiko patikrintiems ir lengvai įgyvendinamiems sprendimams bei globaliai aktualiam dizainui, siekdama suteikti darbuotojams galimybę dirbti moderniuose ir kokybiškuose biuruose. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.narbutas.lt.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Reino slėnio pilys alsuoja istorine romantika

Vienas įspūdingiausių Vokietijos kraštovaizdžių – Reino upės slėnis, kurio aukštuose šlaituose stūkso dešimtys senovinių pilių ir tvirtovių bei jų griuvėsių.…

Paskutinės naujienos

„Vestum“: verslo ir peizažo dermė

Netoli Vakarinio sostinės aplinkkelio, prie Buivydiškių tvenkinio, harmoningai prigludo modernus verslo parkas „Vestum“. Jį patogu pasiekti iš bet kurios miesto…

Has photos

Pasaulį keičianti inžinerija

Jeigu daug kam inžinerija asocijuojasi su sausu mokslu – jie labai klysta. Nuo pat žmonių civilizacijos kūrybiškumo atsiradimo laikų, inžinierių…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų