neringa padelio teniso kortai
Projekto vizual.

Paviešino, kaip gali atrodyti uždari teniso ir padelio kortai Nidoje


Metų pradžioje Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) pranešė, jog Neringos savivaldybė patikėjimo teise valdyti perduoda valstybinės žemės sklypo Purvynės g. 79 (Nida) dalį – 0,7 hektaro.

Tuomet buvo skelbta, jog šioje teritorijoje bus įrengti viešosios paskirties rekreacijai ir poilsiui ir viešojo naudojimo poilsio objektai – dengti teniso kortai.

Penktadienį Liberalų sąjūdžio kandidatas į Neringos merus, advokatas Matas Lasauskas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino būsimo objekto vizualizacija.

„Neringoje aktyvus laisvalaikis vyks ištisus metus. Vienas šios koncepcijos projektų yra uždari teniso ir padelio kortai Purvynėje. Apie tai jau kalbama 10 metų, tačiau mariose štilis.

O reikia visai nedaug. Visuomeninės paskirties sklypą pakeisti į komercinę paskirtį ir koncesijos pagrindais, konkurso būdu, teritoriją perduoti investuotojams, kurie savo lėšomis pastatytų 2 dengtus teniso ir padelio kortus su tarptautinius ITF ir FIP standartus atitinkančia kilimine ar akrilo (hardo) danga, kuriuose nuolatos būtų rengiami teniso turnyrai, visus metus organizuojamos vaikų ir suaugusiųjų treniruotės, bet kokiu oru.

Kortuose turi būti suprojektuotos ir įrengtos buitinės patalpos su vyrų ir moterų rūbinėmis, kabinomis, bendra sauna, vestibiuliu, treniruoklių sale, rūsiu inventoriui. Balkone galėtų būti įrengta 40 vietų žiūrovų tribūna.

Architektūriniai pastato sprendiniai turės būti projektuojami kompleksiškai sprendžiant fasadų kompoziciją, spalvinį sprendimą, apdailai naudojant ilgaamžiškas medžiagas ir spalvas, būdingas Neringos architektūrai, derinantis prie aplinkinio kraštovaizdžio.

Investuotojai yra. Techninė užduotis parengta. Reikia tik tinkamos politinės valios, kuri atsiras po kovo 5 dienos“, – savo feisbuko paskyroje rašė M. Lasauskas.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų