„YIT Lietuva“ nuotr.

Planuojama atnaujinti Vilnius-Panevėžys kelio ruožą


Iki žiemos pradžios bus sutvarkytas dar vieno reikšmingo kelio ruožas. Pradedami remonto darbai 3,3 km atkarpoje magistralėje A2, jungiančioje Vilnių ir Panevėžį. Kelią tvarkys tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“. Darbų vertė siekia 2,35 mln. eurų.

Kelyje, kuriuo per parą vidutiniškai pravažiuoja beveik 13 tūkst. automobilių, šiuo metu yra nemažai dėl didelio eismo intensyvumo susidariusių pažaidų ir temperatūrinių deformacijų. Jos mažina važiavimo komfortą ir saugumą. Remonto metu šie defektai bus pašalinti. Darbai bus atliekami dešinėje kelio dalyje, Panevėžio kryptimi – dviejose 3,75 m pločio eismo juostose, 0,75 m pločio vidinėje saugos juostoje ir 3,25 m pločio sustojimo juostoje.
„Kelias Vilnius-Panevėžys yra viena pagrindinių šalies transporto arterijų, kuri yra kritiškai svarbi ne tik susisiekimui tarp dviejų šalies didmiesčių, bet ir automobilių tranzitui į Latviją ir iš jos. Kokybiška ir reikalavimus atitinkanti kelio danga bei šiuolaikiniai inžineriniai sprendimai yra viena iš saugaus eismo sąlygų, todėl magistralės priežiūrai būtina skirti deramą dėmesį. Neabejoju, kad mūsų įmonės patirtis, pažangūs darbo metodai ir tvarumo praktika užtikrins sklandų ir kokybišką remonto darbų atlikimą“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.
K. Vanagas pažymi, kad vykdant darbus remontuojamame ruože eismas laikinai vyks viena juosta, todėl prašo vairuotojų kantrybės, supratingumo ir didesnio atidumo. Kelio darbus atliekantys specialistai, anot rekonstrukciją vykdančios įmonės vadovo, imsis visų saugos priemonių, kad užtikrintų sklandų eismą remonto metu.
Šiuo metu „YIT Lietuva“ taip pat tęsia sostinės susisiekimo infrastruktūros modernizavimą ir tvarko Vilniaus gatves net aštuoniuose miesto mikrorajonuose. Bendrovė pradėjo automagistralių A1 bei A3 ruožų rekonstrukciją, valstybinio kelio A11 Šiauliai–Palanga kapitalinį remontą, krašto kelio Plungė–Vėžaičiai remontą, tvarko rajoninius kelius Didieji Baušiai–Akmenynė–Turgeliai, Pirčiupiai–Jašiūnai. Bendrovė tvarko ir valstybinės reikšmės rajoninių kelių Molėtai–Pabradė bei  Kaunas–Šilutė atkarpas, įrenginėja skirtingų lygių geležinkelio ir automobilių sankirtą Lentvaris–Vievis, atnaujina viaduką kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų