Prie Vakarinio aplinkkelio pradėtos „Homa“ vystomo „stock-office“ projekto statybos


Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa“ pradeda multifunkcinio biurų ir sandėlių patalpų centro („stock-office“) statybas prie Vakarinio aplinkkelio Vilniuje, adresu Vakarinė g. 2. Planuojama pastatyti ir įrengti 6 tūkst. kvadratinių metrų dydžio patalpas. Numatoma investicija – 8 mln. Eurų, statybų pabaiga – 2023 m.

 

„Vadinamojo „stock-office“ arba multifunkcinio patalpų centro koncepcija užsienyje jau yra itin populiari, Lietuvoje dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Šis mūsų projektas – tai prekybos, ekspozicijos, sandėliavimo ir biurų patalpos po vienu stogu, kur verslai gali efektyviai vienoje vietoje vykdyti visą savo verslo ciklą, nuo sandėlio iki administravimo ir pardavimo. Tokių patalpų poreikis yra aiškiai matomas, nes jos užtikrina kito lygio verslo produktyvumą, o tam poreikis auga kartu su augančia ekonomika ir verslo valdymo kultūra.

Objekte patalpos bus sujungiamos korio principu, kas užtikrins sinergiją tarp skyrių, didins veiklos našumą, taip pat planuojame įrengti modifikuojamus patalpų blokus tam, kad patalpos kuo tikslingiau atlieptų kiekvieno verslo poreikius“, – komentuoja Jurgita Kveselaitė, „Homa Group“ vadovė.

 

vakarine g 2 vakarinis aplinkkelis homa

vakarine g 2 vakarinis aplinkkelis homa

 

Projektas bus statomas greta Vilniaus Vakarinio aplinkkelio, adresu Vakarinė g. 2. Pasak J.Kveselaitės, lokacija pasirinkta įvertinus, kad tokias patalpas renkasi verslai, kuriems geras susisiekimas su strateginėmis miesto vietomis ir patogus privažiavimas skirtingu transportu yra itin svarbus: „Ši vieta turės itin patogų privažiavimą nuo Vakarinio aplinkkelio, gerą susisiekimą su Ukmergės g., Vilniaus geležinkelio stotimi ir Tarptautiniu Vilniaus oro uostu. Be to, bus sukuriama galimybė sunkiajam transportui įvažiuoti į sandėlių vidų, automobilius parkuoti prie įėjimo“.

Projektas šiuo metu yra sertifikuojamas bendrovės UAB „Mepco“ tarptautiniam tvarių pastatų sertifikatui „BREEAM“ gauti. Šis sertifikatas įrodo, kad statomas objektas atitinka aukščiausius pastatų poveikio aplinkai ir žmonėms standartus. Sertifikatas pažymi, kad statant objektą bus užtikrinta geriausia aplinkosaugos praktika planuojant, projektuojant, statant ir eksploatuojant pastatus.

Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Komandos dvasia“. Projektuotojai: UAB „Bendrieji statybų projektai“.

6 tūkst. kv. m. plote numatoma įrengti 12 lengvai modifikuojamų ir jungiamų patalpų blokų. „Homa Group“ vadovės teigimu, dalis patalpų jau rezervuotos.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų