Prie Vilniaus vyksta milžiniškos statybos – statoma Vokietijos kapitalo baldų gamykla


„Civinity Engineering“ pasirašė daugiau kaip 5 mln. eurų vertės sutartį su Vokietijos bendrove „Homanit“ dėl inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo Pagiriuose statomoje naujoje „Homanit Lietuva“ gamykloje, kurioje bus gaminami komponentai baldų, durų bei parketo pramonės įmonėms.

 

„Civinity Engineering“ šioje gamykloje projektuos ir montuos šildymo, vėdinimo, vėsinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemas.

„Statoma „Homanit Lietuva“ gamykla yra bene didžiausia šiuo metu statybų aikštelė Lietuvoje. Džiaugiamės, kad mūsų patirtis inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo srityje įvertinta dar vienu reikšmingu projektu“, – komentuoja Titas Kecorius, „Civinity Engineering“ direktorius.

Bendrovė „Homanit“ šiuo metu turi gamyklas Vokietijoje bei Lenkijoje. Pagrindinė produkcija visose „Homanit“ įmonėse yra vidutinio (MDF) ir aukšto (HDF) tankio suspaustos medžio pluošto plokštės. Kompanija yra HDF komponentų gamybos lyderė pasaulyje. „Homanit Lietuva“ gamykla Pagiriuose bus ketvirtoji grupės gamybos įmonė. Ji pradės veiklą 2023 metais.

„Mūsų strateginis tikslas būti arčiau savo klientų – baldų gamintojų. „Homanit“ grupės sprendimas statyti ketvirtą savo gamyklą Lietuvoje rodo ne tik vietos rinkoje egzistuojantį poreikį, bet ir jos augimo potencialą. Tikimės, kad ši gamykla prisidės prie tolesnės šalies medžio ir baldų pramonės sėkmės ir dar labiau įtvirtins Lietuvos įmonių pozicijas pasaulinėje rinkoje”, – pabrėžia Andrius Ostrauskas, „Homanit Lietuva“ generalinis direktorius.

homanit gamykla pagiriai


Dalintis:

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų