Pristatytas „Teltonika“ miestelį papildysiantis gamybinis pastatas


Jau kitą savaitę vyks viešasis susirinkimas, kuriame visuomenei bus pristatytas naujas aukštųjų technologijų parko „Teltonika High-Tech Hill” etapas ir jo projektiniai pasiūlymai, kuriuos parengė „2L architects“Tai būtų projekto III-čiasis plėtros etapas Liepkalnyje, anksčiau jau buvo patvirtinti I ir II projekto etapai. 

 

31701,90 kv. m.  gamybos paskirties pastatas numatomas vieno aukšto su antresole ir rūsiu. Dėl ženklaus reljefo perkritimo rūsyje projektuojamas 487 vietų automobilių parkavimas ir techninės patalpos.

 

Teltonika gamykla teritorija

Bendra vystomos teritorijos koncepcija (UAB „Architektūros kūrybinė grupė“)

 

„Pirmame aukšte projektuojamos gamybinės, techninės, administracinės patalpos, laboratorijos, sandėliai, san. mazgai, laiptinės. Vakarinėje pirmo aukšto dalyje, su įėjimu nuo Ditvos g., projektuojamas pagrindinis įėjimo holas su liftais ir laiptine.

Pirmo aukšto antresolėje projektuojami koridoriai, administracinės patalpos palei šiaurinį fasadą, posėdžių kambariai, darbuotojų persirengimo patalpos, poilsio patalpos, san. mazgai, techninės patalpos palei sieną besiribojančią su gamybos zona. Gamybos zonos planuojamos didžiojoje pirmo aukšto dalyje, talpinančioje būsimą gamybos technologiją.

Pietrytinėje pirmo aukšto dalyje numatomos sandėliavimo zonos bei prekių išvežimas ir medžiagų atvežimas.Pastato šiaurės rytiniame kampe, ties liftais, planuojama jungtis su kitoje gatvės pusėje projektuojamu „Teltonika High-Tech Hill” biurų kompleksu”, –  teigiama projekto aiškinamajam rašte.

 

Teltonika gamykla pp

Teltonika gamykla teritorija

 

Pastato architektūrinė išraiška – vientisas stačiakampis tūris, įsiliejantis į lengvai kylantį reljefą, žiūrint iš rytinės pusės nuo planuojamos žiedinės sankryžos. Išorinėms pastato sienoms į Ditvos gatvės pusę ir dalyje šoninių fasadų numatomas aliuminio sistemos stiklo fasadas su lamelių dekoru. Šoniniams rytiniam ir vakariniam fasadams, kur nėra stiklo-aliuminio fasado, sienų apdaila – aliuminio kompozito plokštės su šviesiai pilkos ar baltos spalvų lamelių dekoru.

 

Teltonika gamykla pp

 

Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks rugpjūčio 4 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu.

 

Vizual.: „2l architects“


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų