Sistema „Soudal“, tinkanti net ir aukščiausios energinės Klasės pastatams


Nepakankamas patalpų vėdinimas, šilumos nuotėkis, drėgmė ir pelėsis. Su tuo neretai susiduria tie, kurių namuose buvo sudėti nauji plastikiniai langai. Nusivylę gyventojai dėl visko verčia kaltę langams. Nors iš tiesų visas šias bėdas greičiausiai nulėmė montavimo klaidos, dėl kurių net ir kokybiškiausi langai neužtikrina tokios šilumos izoliacijos, sandarumo ir kitų savybių, kurias deklaruoja jų gamintojai.

Principas – „viduje sandariau nei išorėje“

Montuojant langus labai svarbu tinkamai pasirinkti sandarinimo būdą. Šiuo atveju vienas patikimiausių sprendimų būtų daugiasluoksnis langų rėmų montavimas, dar vadinamas šiltuoju montavimu. Jį galima taikyti ir seniau statytuose, ir naujai statomuose namuose, taip pat keičiant langus ar taisant montuotojų padarytas klaidas. Maža to, toks langų ir durų sandarinimo būdas tinka net ir statant itin aukšto energinio efektyvumo pastatus.

Daugiasluoksnis montavimas užtikrina itin patvarų ir efektyvų langų jungčių sandarinimą, laikantis pagrindinio principo, kad viduje turi būti sandariau nei išorėje. Toks montavimas padeda veiksmingai ir patvariai sandarinti langų jungtis ir neleidžia drėgmei patekti į statybines bei sandarinimo medžiagas. Taigi gerokai sumažėja galimybė, kad patalpose ims kauptis drėgmė ir atsiras pelėsis. Be to, taikant daugiasluoksnį šiltąjį langų montavimą ir pasirinkus tinkamas medžiagas išryškėjusias montavimo klaidas galima ištaisyti net ir darbus atliekant tik iš vidaus, neišimant langų. Taigi dirbti galima net ir žiemą.

Sistema „Soudal“ – sandarumas ir ilgalaikiškumas

Viena sandarinimo medžiagų, klijų, montavimo putų ir juostų gamintojų lyderių pasaulyje, siūlanti ypač platų langų montavimo spektrą, yra įmonė „Soudal“. Šios bendrovės siūlomos daugiasluoksnio šiltojo montavimo sistemos „Soudal Window System“ (SWS) pranašumais jau spėjo įsitikinti klientai ir Lietuvoje, ir daugelyje kitų Europos šalių. Tai sistema, kuri užtikrina patį geriausią langų ir durų sandarumą, ilgalaikiškumą bei puikią garso izoliaciją.

Daugiasluoksnio šiltojo montavimo sistemą kompanija „Soudal“ nepaliaujamai tobulina ir papildo vis naujais produktais, kurie gali patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius. „Soudal“ gali pasiūlyti kompleksinį sandarinimo problemų sprendimą, o šios įmonės medžiagos yra tinkamos naudoti esant skirtingoms oro sąlygoms – nuo teigiamų iki itin žemų oro temperatūrų.

Gerokai padidina energinį efektyvumą

Patobulinta „Soudal“ daugiasluoksnio montavimo sistema atitinka ir griežtesnius reikalavimus, keliamus naujiems objektams. Kaip žinia, pastaruoju metu vis labiau didėja reikalavimai pastatų energiniam efektyvumui. Jau dabar visi nauji pastatai privalo atitikti A energinio efektyvumo klasę, o greitai šie reikalavimai dar labiau sugriežtės. Norint pasiekti kuo didesnę energinio naudingumo klasę, būtina užtikrinti sandarumą, ypač aplink langus ir duris, todėl labai svarbu pasirinkti ypač kokybiškas sandarinimo medžiagas. Tokie yra „Soudal“ siūlomi produktai, kurie, kaip ne kartą buvo įrodyta praktiškai, yra kokybiškesni nei dauguma kitų egzistuojančių rinkoje ir tinkami naudoti net ir statant aukščiausios energinės klasės pastatus.

Tad „Soudal“ medžiagomis galima ne tik ištaisyti jau anksčiau padarytas langų montuotojų klaidas ar apšiltinti naujai sudėtus langus, bet net ir padėti užtikrinti kuo aukštesnę pastato energinę klasę.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų