„FOAMGLAS®“ – IDEALIAI SULAIKO VANDENĮ IR JO GARUS

2019 m. lapkričio 5 d.

„Putstiklis „FOAMGLAS®“ yra lengva, tačiau neįtikėtinai tvirta izoliacinė medžiaga. Dėl visiškai sandarios struktūros iš stiklo karkaso ir hermetiškų akučių produktas yra nelaidus skysčiams, dujoms ir garams. Galima drąsiai teigti, kad „FOAMGLAS®“ būdingas unikalus esminių savybių derinys, kokio neturi jokia kita izoliacinė medžiaga“, – teigia „FOAMGLAS® Building Baltics“ vadovas Povilas Valutkevičius.

Putstiklio privalumai sudaro stebuklingos medžiagos įspūdį: ji nelaidi vandeniui ir vandens garams, nedegi (A1 euroklasė), išlaiko dideles gniuždymo apkrovas visiškai nesideformuodama, todėl yra idealus sprendimas sunkiai apkrautų grindų bei stogų izoliacijai, atspari rūgštims ir cheminėms medžiagoms, kenkėjams ir grybeliams, nes medžiaga yra neorganiška ir nepūva.

Požeminių patalpų vertimas gyvenamosiomis tampa vis labiau populiarus, tačiau jų izoliavimas iš išorės dažnai neįmanomas dėl konstrukcinių sumetimų ar aukštos kainos. Jei apšiltinimas iš vidaus yra vienintelis variantas, tada izoliacijai iškyla keletas specifinių reikalavimų, kad būtų užtikrinta ir apsauga nuo drėgmės, ir geriausias jos šiluminis efektyvumas. Požeminės sienos apsauga nuo drėgmės – svarbiausia: pastatas turi būti apsaugotas nuo gruntinio vandens ir vandens garų migracijos – kondensato sukėlėjos. Kad konstrukcija būtų tinkamai apsaugota nuo kondensato rizikos, ją būtina izoliuoti ir papildomu patikimu bei ilgalaikiu garų barjeru. Nesvarbu, kokios yra hidroterminės sąlygos, vandens garai negali patekti į izoliaciją, pasiekti joje esantį rasos tašką ir ten kondensuotis.

Naudojant „FOAMGLAS®“ izoliaciją grindims, luboms ar sienoms, šie kriterijai lengvai įgyvendinami. Visiškai vandeniui ir vandens garams nelaidus „FOAMGLAS®“, įrengtas sandarioje sistemoje, savo masyvu sukuria vientisą garų barjerą, be to, nebereikia jokių papildomų medžiagų. Putstiklio struktūra iš milijonų visiškai hermetiškų uždarų akučių ir stiklo karkaso suformuoja natūralų vientisą garų barjerą, kuris apsaugo sieną nuo kondensato galimybės ir užtikrina ilgalaikį sistemos energinį efektyvumą. Putstiklis „FOAMGLAS®“ yra vienintelė medžiaga, turinti ir šilumos izoliacijos, ir garų barjero funkciją. Dėl šios problemos aktualumo, putstiklį labai vertina ir Lietuvos specialistai.

Visiškai užsandarintos siūlės tarp „FOAMGLAS®“ sukuria absoliučiai orui ir garams nelaidžią sistemą, nereikalingos jokios papildomos medžiagos, laikas bei darbai garų barjerui įrengti, o svarbiausia, kad panaikinami visi su tuo susiję rizikos faktoriai. Rasos taškas išlieka izoliacijoje, tačiau yra visiškai nepasiekiamas vandens garams, todėl medžiaga visuomet yra sausa, jos šiluminės ir fizikinės savybės išlieka nepakitusios visą pastato eksploatacijos laikotarpį. Dėl to nenukenčia energinis efektyvumas, nesusidaro pelėsis, nežalojama apdaila.

Temos:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!