Pažangi ventiliacija sumažina virusų plitimą patalpose


Patalpų vėdinimas yra puiki prevencinė priemonė siekiant sumažinti COVID-19 išplitimo riziką. Tam, kad mūsų namuose, biuruose, viešosiose erdvėse, mokymosi įstaigose būtų kuo mažiau užteršto oro, jis turi būti atšviežinamas reguliariai. Kai ore yra mažiau viruso dalelių, sumažėja ir infekcijos rizika.

Nuolatinės ventiliacijos poreikis

Nors kol kas nėra patikimų įrodymų, tačiau vis daugiau mokslininkų perspėja, kad COVID-19 perduodamas oru.

Tiksliau – aerozoliniu būdu, per ore esantį kietųjų dalelių ir skysčio lašelių mišinį. Aerozoliai ore gali išlikti ilgiau nei 20 minučių. Dėl to didelių problemų gali kilti gerai izoliuotuose, hermetiškuose pastatuose.

Deja, patalpos vėdinimui tik atidaryti langus tikrai nepakanka, nes ventiliacija turi vykti nuolat. Tokiu atveju ne tik visą parą kvėpuosite švariu patalpų oru, bet ir sumažės viruso perdavimo rizika.

Išmanioji vėdinimo sistema atlieka visą darbą

Gera žinia ta, kad visą darbą už jus gali atlikti išmaniosios vėdinimo sistemos. Jums nereikės nė piršto pajudinti. Išmanioji vėdinimo sistema nuolat matuoja patalpos oro kokybę, naudodama CO2, drėgmės ir kvapų jutiklius. Tai reiškia, kad ventiliacijos sistema automatiškai prisitaiko prie nuolatos kintančio atskirų patalpų vėdinimo poreikio.

Pažangi ventiliacija sumažina virusų plitimą patalpose

Nuotr.: Standartinė ventiliacijos sistema

Tokia patalpų ventiliacija vadinama „Smartzone“. „Renson“ siūloma ventiliacijos sistema iš tiesų gali kur kas daugiau nei standartinės vėdinimo sistemos.

Užterštas oras pašalinimas nedelsiant

Savaime suprantama, kad oras skirtingose pastato patalpose nėra užterštas vienodai. Kuo oro kokybė patalpoje yra blogesnė, tuo ji labiau vėdinama. Tokia sistema ne tik užtikrina efektyvų energijos naudojimą, bet ir suteikia galimybę sergantį asmenį karantinuoti atskiroje patalpoje ir išvengti viruso plitimo.

Pažangi ventiliacija sumažina virusų plitimą patalpose

Nuotr.: „SmartZone“ vėdinimo sistema

Kaip veikia „SmartZone“ vėdinimo sistema? Užterštas oras yra izoliuojamas ir jį įrenginys iš karto pašalina į lauką. Į patalpą patenkantis grynas oras nesimaišo su užterštu.

Patarimai siekiant sumažinti užteršto oro riziką patalpose

– Niekada neišjunkite vėdinimo įrenginio. Priešingai – jei turite galimybę, nustatykite „intensyvų“ režimą;

– Vasarą kuo dažniau atidarykite langus, kad į namus patektų šviežio oro. Ypač tinkamas metas yra vakaras, nes tuo pačiu metu į vidų įsileisite ir vėsos;

– Beje, ar žinote, kad „Renson“ gali pasiūlyti dar vieną puikų sprendimą, kuris jums pagelbės, jei patalpų vėdinimo metu norėsite atsidaryti ir langus. Tai – apsauginės žaliuzės, kurios gali apsaugoti nuo įsilaužimų ir vabzdžių. Turėdami tokias žaliuzes atvirus langus galėsite nesijaudindami palikti ir visą naktį.

Nuotr.: „Renson“ ventiliacijos sistema

Daugiau informacijos: Pardavimų vadovas Baltijos šalims Marius Kubilius, el. paštas: marius.kubilius@renson.net, mob.+37 060 297 297.

„Renson“ nuotr.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų