Prie Mykolo Romerio universiteto iškils co-living kompleksas

2022 m. gegužės 4 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Netoli sostinės Didlaukio ir Ateities gatvių sankryžos planuojamas naujas co-living kompleksas. Jis įsikurs netoli Mykolo Romerio universiteto ir šalia esančių bendrabučių.

 

Pastate Didlaukio g. 67 planuojama įrengti 114 numerių, o pastate Didlaukio g. 67B – 176 numerius. Taip pat planuojamos bendro naudojimo patalpos.

„Pastatų tūriai organiški. Fasadų struktūra ir ritmas aiškus, racionalus. Pastatų apdailai naudojamas klinkeris, dažytas tinkas, linksmumo suteikia akcentinės langinės, daţytos ryškesnėmis spalvomis. Įėjimai į pastatus akcentuojami vitrinomis ir įėjimo zonų aprėminimu. Likę kambarių langai vienodo ritmo, siekiant suteikti vientisumo įspūdį, esamos aplinkos kontekste. Pastatai 2-5 aukštų. Ant 5 aukštų zonų planuojami antstatai su bendro naudojimo terasomis ir viešbučio numeriais“, – teigiama projektiniame siūlyme.

 

Didlaukio g. 67 viesbutis

 

Didlaukio g. 67 sklype planuojami du įvažiavimai į požeminį parkingą, planuojamas vienpusis transporto eismas. Įvaţiavimas ir išvažiavimas iš Didlaukio gatvės. Taip pat planuojami du pagrindiniai įėjimai pirmuose korpusų aukštuose iš Didlaukio gatvės pusės. Pats pastatas sudarytas iš dviejų korpusų, kuriuos jungia bendra poilsio terasa pirmo aukšto lygyje. Vienas korpusas 2 aukštų, kitas 5 aukštų su antstatu.

Didlaukio g. 67 B sklype planuojamas viešbutis – vienas bendras tūris. Įvažiavimas į požeminę automobilių saugyklą iš Didlaukio gatvės pusės, taip pat šalia planuojamas pėsčiųjų takas, vedantis link pagrindinio įėjimo į pastatą. Viešbutis 5 aukštų su antstatu. Poilsio zonos , vaikų žaidimų aikštelė planuojama sklype, taip pat projektuojama bendro naudojimo terasa pastato antstato aukšte.

Projektuojamo pastato energinio naudingumo klasė – A++. Pastatai bus pilnai pritaikyti žmonių su negalia poreikiams.

Pastatą projektuoja UAB „ACON engineering“.

Projektą vysto UAB „Capital City“ priklausanti UAB „DLK Estate“.

 

didlaukio-co-living

Didlaukio g. 67 co-living

Didlaukio g. 67 co-living

Didlaukio g. 67 co-living

 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/07/soninis2.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022 gegužės 4

Simas

Atrodo nuobodokai. Ozo parke grazesni pastate