„Ronesa“ – atostogų dvasia aplink tave

2019 m. balandžio 24 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Kasdien grįždami namo po darbų svajojame apie atostogas – žalumos šviežumas, vasaros kvapai, rankos, glostančios žolę. Bet svarbiausia jausmas – kad pasaulis myli tave ir šypsosi laukų jaukumu ir gėlių dvelksmu. Pasirodo, visa tai patirti galima neišeinant iš namų. Bendrovė „Ronesa“ dovanoja atostogas ištisus metus savo kieme ar netgi darbe.

„Staycation“ – ilgalaikis poilsis ten, kur jauku

Pastaruoju metu vis labiau populiarėja vadinamasis „staycation“ atostogų būdas – kai žmonės atostogauja neišvažiuodami iš namų, tiesiog leisdami sau atsipalaiduoti ir ilsėtis pažįstamoje aplinkoje. Sukurti atostogų užuovėją siūlo kraštovaizdžio, privačių sklypų, administracinių pastatų, viešbučių, kaimo turizmo sodybų žaliųjų erdvių projektavimo ir įrengimo bendrovė „Ronesa“. Įgyvendindama atostogų visus metus idėją, arba „staycation“, įmonė savo darbuose pritaiko populiarėjančią žalių erdvių koncepciją. Bendrovės specialistų patirtis ir neišsenkanti fantazija padeda bet kuriame kieme arba pastate, darbo, viešbučių patalpose sukurti ypatingas vietas, kurios tampa vartotojų svajonių aidu. Ryškios, įsimenančios, jaukios žaliosios oazės kuria lengvumo ir meditavimo atmosferą. Kiekvienam svajotojui parenkamas individualus ir tinkamiausiais aplinkai sprendimas. Kadangi tai turi būti tikro poilsio vieta, įmonės „Ronesa“ burtininkių sukuriamoms žaliosioms oazėms beveik visai nereikia priežiūros.

Poilsio oazė ilgam

Siekdama kokybiško ir ilgalaikio rezultato, bendrovė „Ronesa“ atlieka visus darbus savarankiškai – nuo projektinių sprendimų, reljefo formavimo, drenažo, lietaus vandens surinkimo, laistymo sistemų, apšvietimo, tvenkinių ir fontanų iki augalų parinkimo, vejos, gėlynų ir jų priežiūros. Sukaupta patirtis ir stiliaus pojūtis leidžia kompanijos darbuotojams įgyvendinti originaliausias užsakovų svajones ir norus, sukuriant nestandartines, eklektiškas, estetiškas erdves ir aplinką. „Įrengdami ramybės oazes, mes parenkame augalus, tinkamus Lietuvos klimato sąlygoms, kasmet vis labiau džiuginančius akį. Kaip architektūros elementus naudojame patvarias, ilgalaikes, laiko patikrintas medžiagas, kurios ir po daug metų išliks geros būklės,“ – sako UAB „Ronesa“ vadovė architektė Asta Semenaitė.

UAB „RONESA“, +37060971150, ronesarch@gmail.com

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/11/340x430_1@2x-1.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2020 balandžio 3

Alfonsas

Negražu girtis, kada vengiate atsiskaityti ir slapstotės.