Tarptautinės architektų studijos MVRDV partneris atvyksta į Vilnių

2017 m. lapkričio 15 d.

Admin.

„Bet kokią formą įgavęs įkvėpimas gali gimti ir mus pasiekti net ir esant informacijos pertekliui“, – sako tarptautinės architektų studijos MVRDV partneris Jan Knikker.

Ypatingas svečias iš Olandijos į Lietuvą atkeliauja skatinamas malonių darbo tikslų – atskleisti savo viziją ir idėjas UAB „Structum projektai“ rengiamoje konferencijoje „Interjero transformacijos 2018. Tendencijos. Stilius. Inovacijos“. Joje J. Knikkeris skaitys pranešimą tema „Vidaus inovacijos“.

Naujovės interjere – šių dienų neišvengiamumo „epopėja“, susidedanti iš daugybės skirtingų sprendimų, sampratų ir koncepcijų, herojiškai susijungiančių į vientisą kurinį, kuris lyg absoliutaus tobulumo siekiamybė pats sau iškelia misiją sujungti viską – modernumą, madą, komfortą, jaukumą ir naujausių technologijų galimybes. Kodėl tai svarbu? Erdvių, kuriose gyvename, dirbame ir leidžiame laisvalaikį, interjeras daro įtaką žmonių savijautai, santykiams, sprendimams, produktyvumui. Tik sumaniai užpildytos erdvės, kuriančios darnų interjerą, gali garantuoti visavertį gyvenimą.

Jan Knikker, 2008 m. prisijungęs prie MVRDV studijos, „Structum projektai“ rengiamos konferencijos metu ne tik kalbės apie novatoriškus interjero sprendimus, bet ir pateiks įžvalgų, susijusių su visa architektūros industrija.

„Aš tiesiog dievinu architektūrą, visas jos formas – nuo Herkulaniumo vilų iki modernizmo, brutalizmo, retro ar dvilypių didelių pastatų. Kiekvienoje šalyje yra fantastiškų įvairiausių stilių objektų. Roterdamas, pavyzdžiui, turi neįkainojamą architektūros kolekciją, kurią papildo naujų kartų architektai – daugybės stilių ir idėjų sinergijos miestas yra tikrasis bandymų laukas“, – sako J. Knikker, kalbėdamas apie MVRDV „gimtinę“. Studija MVRDV įkurta 1992 m. Roterdame, Nyderlanduose. Ji visame pasaulyje teikia sprendimus šiuolaikinėms architektūros ir miesto problemoms spręsti. Beje, per pastaruosius trejus metus įmonės darbuotojų skaičius nuo 65 išaugo iki 205.

„Mano nuomone, gerą architektūrą žmonės mėgsta. Architektūra – tai taikomoji dailė, turinti galią keisti žmonių gyvenimą į gerąją pusę“, – teigia J. Knikker atsakydamas į klausimą, koks yra geros, ypatingos architektūros bruožas.

Konferencijoje taip pat dalyvaus architektai, lyderiaujančių įmonių vadovai, rinkodaros ir interjero specialistai: Valerijus Starkovskis („Performa“), Rob Kragt („Tarkett“), Jurga Zuzevičienė („Domus lumina“), Jev Utrobins („Samsung“), Regimantas Minučionis („Tece“), Sigita Avlosevičienė („Grohe“).

Konferencija „Interjero transformacijos 2018. Tendencijos. Stilius. Inovacijos“ vyks lapkričio 30 d. kino teatre „Multikino“, Ozo, g. 18. Konferencijos pradžia – 13 val.

Daugiau informacijos apie konferenciją: http://www.structum.lt/content/konferencijos

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/09/STRUCTUM-soninis-baneris-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!