Tai projektai, kurie pakeis požiūrį į viešbučių dizainą


Architektūriniame konkurse ekspertai iš daugiau nei 20 šalių ir 50 projektų išrinko tris architektų studijas, kurių vizijos, tikimasi, kad pakeis požiūrį ne tik į viešbučius, bet ir kelionių koncepciją: Varinot & Varinot Architects„, „April Design Studio” ir „Architektūros tinklas (angl. Network of Architecture). 

Viešbutis vandenyje

Architektų studija „Varinot & Varinot” Paryžiuje sukūrė viešbutį „Aquaponic Experience Hotel„. Vidury Paryžiaus turėtų išdygti pastatas, po vandeniu…

Kambarių, kuriuose galės apsistoti žmonės, lubos – iš skaidraus stiklo. Pakėlus galvą, pro stiklą matyti sodrus, jaukiai melsvas vanduo. Taip beveik kiekvieną sieną pamerkus į vandenį sukuriamas akvariumo efektas.  

Viešbutyje vandens sistema apima hidroponinius augalus, kurie valo vandenį ir gauna maistines medžiagas iš išaugintų žuvų atliekų, taip pat mechanizmą, kuris nuolat išleidžia lietaus vandenį. Viešbučio restorane siūlomi vaisiai, daržovės ir žuvis, jūros dumbliai Svečių kambariuose –gėlės ir vaistažolės.   

Bevielio judesio apartamentai 

Aprilli Design Studio” sukūrė bevielio judesio apartamentus. Los Andžele įsikūrusi firma siūlo apartamentus, kuriuose atsidurtumėte iškart, peržengę namų duris. Tai judanti transporto priemonė, kurioje yra kompaktiškas miegamasis, prausimosi ir darbo zonos.  

Pasiekusi autonominį viešbutį, transporto priemonė prisijungtų į bendrą viešbučio sistemą, lyg bitė prie avilio. Įdomu tai, kad Aprilli Design Studio”  siūlomais automobiliais galėtų tapti net ir asmeniniai automobiliai, kurie pasiekę viešbutį greitai ir lengvai galėtų tapti svečių kambario dalimi.  

Viešbutis – reabilitacijos centras šeimai

Architektų studija „Architektūros tinklas siūlo atkreipti dėmesį į šeimas, ypač svarbių jiems pokyčių metu.  

Viešbutis, įsikūręs šiaurės Italijos kalnuose, kaip vienišų tėvų ir vaikų, kurie turi išgyventi tėvų skyrybas, reabilitacijos centras. Įmonė dirbo su psichologais, siekdama sukurti terapines sritis individualiems ir grupiniams užsiėmimams. Augalais dengtame name suprojektuotas kryžminis vėdinimas, siekiant pašalinti šilumos izoliaciją. Lubas ir daugelį pastato sienų atstotų skaidrus stiklas, kuris leidžia pastatą užlieti saulės šviesai ir, jo svečiams, sukurti erdvės pojūtį. 

Spalio 3 dieną bus paskelbta konkursą nugalėjusi architektų studija, kurią apdovanos 10 000 JAV dolerių laimėjimu. Visos konkurse dalyvavusios įmonės turės galimybę susitikti su ekspertais, kurie patars, kaip realizuoti savo projektus ir patekti į rinką.  

Konkursą organizuoja bendrovė John Hardy Group”


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų