Bendrovės „Eika Development“ vizualizacija

Tauro kalno papėdėje netrukus prasidės verslo centro statybos


Vilniaus miesto savivaldybės administracija išdavė statybos leidimą „Eika Development“ valdomam verslo centrui „Jasinskio 2“ statyti, kurio pusė ploto jau yra išnuomota advokatų kontorai „Ellex Valiunas“. Investicijos į projektą sieks daugiau nei 34 mln. EUR. Planuojama, kad verslo centras duris atvers 2025 m. II ketv.

Naujasis verslo centras įsikurs J. Jasinskio gatvėje, šalia Tauro kalno – bene žymiausio orientyro miesto svečiams ir gyventojams. Nuspręsta, jog statant naująsias A++ energinės klasės erdves verslui bus laikomasi tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM ir siekiama gauti BREEAM Excellent (liet. puikus) įvertinimą. „Jasinskio 2“ projekte planuojama diegti pažangias drėkinimo, vėdinimo, šildymo ir apšvietimo sistemas, kurios užtikrins aukščiausią kokybę kiekvienam biuro darbuotojui ir svečiui.

J. Jasinskio g. 2 iškilsiantis administracinės paskirties pastatas bus 6 aukštų ir turės 2 aukštų požeminę automobilių parkavimosi aikštelę. Nuomos plotas verslo centre sudarys kiek daugiau nei 7300 kv. m. Šiuo metu jau yra pasirašyta nuomos sutartis su „Ellex Valiunas“, kurie įsikurs trijuose viršutiniuose pastato aukštuose, įskaitant ir terasą su atsiveriančiu unikaliu vaizdu į būsimus Tautos namus. Tai kol kas vienintelis oficialus ir daugiausiai ploto užimsiantis nuomininkas. Kontoros naujosiose patalpose bus įkurta 200 darbo vietų.

„Eika Development“ turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė teigia, kad A++ energinės klasės pastatas unikaliai įsilies į miesto peizažą ir simbolizuos svarbios atkarpos sugrąžinimą verslui. „Istoriškai tai visada buvo reikšminga vieta – anuomet čia buvusi Dainavos-Pakalnės-Sierakausko gatvės trasa, kuri įvardijama, kaip vienas iš pagrindinių kelių į Vilnių. Nuomininkams norime sukurti tokias erdves, kurios atitiktų aukščiausius statybos ir pastato valdymo standartus. Mūsų profesionalumu ir „Jasinskio 2“ koncepcija patikėjo didžiausia verslo advokatų kontora Lietuvoje ir Baltijos šalyse – „Ellex Valiunas“, o tai tik dar kartą įrodo, kad kokybiškos darbo aplinkos, pažangių ir tvarių sprendimų poreikis nemažėja“, – dalinasi pranešime cituojamas G. Brūzgė.

„Daugiau kaip 30 metų esame įsikūrę Senamiestyje, todėl galimybė iš „Ellex Valiunas“ biuro iškart patekti į sostinės veiksmo sūkurį yra įprasta ir mūsų darbuotojams, ir klientams. Renkantis naujas patalpas, mums buvo svarbu likti senojoje istorinio Vilniaus dalyje, todėl džiaugiamės, kad „Eika Development“ irgi įžvelgė projektui „Jasinskio 2“ pasirinktos vietos potencialą. Greitai įsitikinome, kad „Eika Development“ siūlomi sprendimai biure užtikrins tokias darbo sąlygas, kokiomis nenusileisime geriausioms užsienio advokatų kontoroms bei būsime priekyje savo segmente Lietuvoje“, – mintimis dalijasi pranešime cituojamas  „Ellex Valiunas“ vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas.

Šiuo metu vyksta derybos dėl naujų sandorių „Jasinskio 2“ verslo centre.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų