TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės namams


UAB „Prefabeta“ – vienintelis TERIVA perdangos gamintojas Lietuvoje. Jau nuo 2002 m. įmonė tobulina gaminių kokybę ir atnaujina gaminamos produkcijos asortimentą.Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai, galintys konsultuoti įvairiais statybos klausimais. „Prefabeta“ komanda remiasi galiojančiais Lietuvos standartais, norminiais ir techniniais reikalavimais, visuomet atsižvelgia į klientų pageidavimus bei norus ir pateikia optimaliausią bei efektyviausią sprendimą.

 

TERIVA – efektyvus sprendimas

Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai reglamentuoja ir skatina projektuoti bei statyti šiltus namus. Nuo 2018 m. Lietuvoje bus galima statyti tik A+ klasės energinius reikalavimus atitinkančius gyvenamuosius namus. Statybinių medžiagų gamintojai pritaiko savo produktus pagal naujus poreikius bei reikalavimus. TERIVA jau dabar turi sprendimą A+ ir A++ klasių namams!

TERIVA LIGHT – tai perdanga, surenkama taip pat, kaip ir klasikinė perdanga TERIVA, tik jai montuoti naudojami polistireninio putplasčio blokeliai.

Inovatyvios TERIVA LIGHT perdangos turi daugybę pranašumų. Vienas jų – sandari perdangos konstrukcija. Perdanga ir sienos sudaro energiškai efektyvų vientisą elementą. Panaudojus TERIVA LIGHT, kaip stogo denginį, sutaupoma apšiltinimo medžiagų. Verta paminėti ir mažą transportavimo kainą. Vienu vilkiku į objektą perdangos TERIVA LIGHT galima pristatyti iki 500 m². Pačios perdangos svoris yra nedidelis – sutaupoma įrengiant pamatus bei pasirenkant mažesnio stiprumo, tačiau šiltesnes sienas.

Konstrukciniai perdangos TERIVA pranašumai

Mūriniai namai Lietuvoje populiarūs ir paklausūs. Planuojate tokį namą statyti? Svarbu nepamiršti, kad jis turi būti šiltas ir tvirtas.

Kai namus dengia didelis stogas, stogo atraminės konstrukcijos (pavyzdžiui, medinės kolonos) atsiremia į perdangą. Vieta, kur atsiremia kolona, yra veikiama didelės taškinės apkrovos. Todėl būtina sustiprinti tą perdangos vietą. Optimalų sprendimą tokiam dažnai pasikartojančiam konstrukciniam atvejui būtent ir siūlo TERIVA. Toje vietoje, kur bus didelė koncentruota apkrova, reikia numatyti dvi ar tris (sprendžia projektuotojas) TERIVA sijas – ir problema išspręsta!

Perdangos konstrukcijos tinkamas stipris reikiamoje vietoje yra namo saugumo garantas. TERIVA perdangos sijomis konstruktorius sustiprina reikiamas perdenginio vietas ir netgi sutaupo lėšų.

Kiti namo statybą optimizuojantys TERIVA perdangos konstrukciniai pranašumai

  • Vainikas formuojamas viename aukštyje kartu su perdanga. Gaunama sandari ir tvirta perdangos bei sienų konstrukcija.

  • Vėdinimo kanalai ir (arba) kitos instaliacijos gali būti paslėptos TERIVA perdangoje.

  • Laiptų, dūmtraukių, ventiliacinių kanalų ar kitų angų kraštų sutvirtinimo sprendimams perdangoje TERIVA reikia mažiau sąnaudų ir jie yra paprastesni. Užtenka tik kelių armatūros strypų, nereikia sudėtingų ir brangių plieno lakšto PETRA sijų, skirtų kiaurymėtųjų plokščių atramai.

  • Balkonų, išsikišusių stogelių sprendimai su perdangos TERIVA elementais yra visiškai nesudėtingi.

Pagalba architektams ir projektuotojams

Ilgametę patirtį turintys „Prefabeta“ specialistai noriai bendradarbiauja su architektais ir projektuotojais, konsultuodami juos svarbiais klausimais ir padėdami atlikti sudėtingus darbus nuo projektavimo etapo iki statybų pabaigos. 15 metų patirtis, dirbant su įvairaus pobūdžio objektais, „Prefabeta“ profesionalus išmokė rasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose ir sukauptus įgūdžius bei žinias darbe praktiškai pritaikyti itin greitai ir kokybiškai.

UAB „PREFABETA“

P. Lukšio g. 32, Vilnius

Tel. +370 5 2339662

mob. +370 610 05 515

info@teriva.lt

www.teriva.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų