Vietoj buvusios Vaikų ligoninės Žvėryne – didžiulis kvartalas


Bendrovė „Wealthgrow“ į biurų, svečių namų ir gydymo pastato projektą buvusioje Vaikų ligoninės teritorijoje Vilniuje, Žvėryne, ketina investuoti daugiau nei 30 mln. eurų.

Anot „Wealthgrow“ direktoriaus Manto Skipičio, teritoriją planuojama atnaujinti pagal „miestas mieste“ koncepciją.

„Pagal dabartinius projekto sprendinius planuojama investuoti daugiau nei 30 milijonų eurų“, – BNS Plius sakė jis.

„Atsižvelgiant į tai, sklype bus kelios skirtingos funkcijos – ugdymo, administracinė, komercinė ir gyvenamoji – teritorijoje numatoma integruoti jau esančius registre kultūros paveldo pastatus, kuriuose bus įrengti svečių namai, ikimokyklinio ugdymo įstaiga bei išlaikant vieno iš pastatų ankstesnę paskirtį planuojamos teikti sveikatingumo paslaugos. Sujungus minimas funkcijas kvartalas taps „gyvas“ ir atviras visuomenei visą dieną“, – pasakojo M. Skipitis.

Pasak jo, kompleksas apjungs Vytauto gatvę su Neries pakrante ir taps prieinamas Žvėryno gyventojams, dalyje komplekso atveriant viešą erdvę – skverą nuo Liubarto tilto. Vidinė komplekso erdvė ramesnė ir privatesnė, pritaikyta poilsiui bei laisvalaikiui.

M. Skipitis teigė, jog vėliau bus tikslinama, ar butus parduoti, ar nuomoti. Anot jo, kol kas sunku prognozuoti, kada bus pradėtos projekto statybos.

„Sunku pasakyti, kadangi projekte dar yra nežinomųjų ir projekto statybų pradžia priklausys nuo tolesnių projekto derinimo procesų, bet tikimės pradėti kuo greičiau. Statybas numatoma užbaigti ne vėliau kaip per dvejus metus nuo jų pradžios“, – sakė M. Skipitis.

Skelbta, jog 9,8 tūkst. kv. metrų ploto sklype Vytauto gatvėje ketinama tris pastatus rekonstruoti, dar penkis statyti. Iš viso ketinama įrengti 42 butų ir 28 svečių namų bei paslaugų patalpų su 230 automobilių vietų.

Nekilnojamojo turto registro duomenimis, „Wealthgrow“ žemės sklypą ir jame esančius statinius valdo nuo 2019 metų gruodžio.

2019 metų lapkritį Turto banko aukcione už objektą pasiūlyta pradinė kaina – 4,36 mln. eurų. Turtą bankas pardavinėjo nuo 2018 metų lapkričio, kai jo pradinė kaina siekė 4,74 mln. eurų.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų