Projekto vizual.

Vilniaus rajone gimnazija turės naują priestatą – daugiau erdvės jauniausiems


Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos bendruomenei – ilgai lauktos naujienos.

Vilniaus rajono savivaldybės administracija planuoja statyti naują priestatą, kuriame bus daugiau erdvės priešmokyklinukams, ikimokyklinukams ir pradinukams.

Šiais mokslo metais Vilniaus r. Nemėžio gimnazijoje mokosi beveik 700 mokinių, ugdymas vyksta lietuvių ir lenkų kalbomis. Antroje iš didžiausių Vilniaus rajono seniūnijoje esančioje švietimo įstaigoje šiuo metu trūksta vietos mažiausiems seniūnijos gyventojams.

„Prie Vilniaus miesto esanti Nemėžio seniūnija yra viena iš sparčiausiai besivystančių rajono seniūnijų. Turime užtikrinti ugdymo prieinamumą visiems vaikams.

Projekto vizual.

Džiugu, kad Nemėžio gimnazijoje jau įgyvendintas vienas reikšmingas projektas – bendruomenė džiaugiasi ne tik nauju sporto aikštynu ir atnaujintomis futbolo, krepšinio ir kt. sporto aikštelėmis, bet ir modernizuotomis mokymosi erdvėmis.

Naujo priestato statyba – bus dar vienas svarbus įvykis gimnazijos bendruomenei“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič.

Naujame gimnazijos priestate bus ne mažiau nei po 3 priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupes, taip pat papildomos patalpos ugdymo veikloms, miegojimui, maitinimui, bus įrengti sanitariniai mazgai ir kt.

Daugiau erdvės bus ir pradinukams. Priestate projektuojama ne mažiau kaip 12 pradinių klasių. Taip pat bus įrengtos drabužinės, sanitariniai mazgai, fizinio aktyvumo salė pradinių klasių mokiniams ir laisvalaikio kambarys.

Projekto vizual.

Planuojama, kad pradinukai turės ir naują laboratoriją tiriamiesiems darbams. Priestato infrastruktūra bus pritaikyta visos dienos mokyklos veikloms.

Prie pastato numatoma įrengti 15 papildomų automobilių stovėjimo vietų.

Skaičiuojama, kad priestato statybos gali kainuoti apie 8 mln. Eur. Vilniaus rajono savivaldybė iš biudžeto skirs 6 mln. Eur, likusias lėšas sudarys Europos Sąjungos finansavimas.

Projektinius pasiūlymus gimnazijos priestatus parengė UAB „Synergy Soliutions“.

Tai jau ne pirmos investicijos į Vilniaus r. Nemėžio gimnazijos infrastruktūros gerinimą. Neseniai baigti 1,5 mln. Eur kainuojantys vidaus modernizavimo darbai gimnazijoje.

Projekto metu atnaujintos mokymosi erdvės: chemijos, biologijos, fizikos, šokių-choreografijos, technologijų, muzikos ir kitos klasės, aktų salė, biblioteka ir kitos erdvės. Nupirkta nauja įranga ir baldai. Įrengtas naujas sporto aikštynas, atnaujintos ir kitos sporto aikštelės.

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų