urban hub vilnius
Projekto vizual.

Vilniaus rajone prasideda „Urban HUB“ komercijos miestelio statybos


Vilniaus rajono savivaldybė suteikė leidimą šalia Ukmergės gatvės pradėti „SBA Urban“ plėtojamo stock-office miestelio statybų darbus. Kauno tokio tipo projektas jau statomas.

„Urban HUB“ projektai Vilniuje ir Kaune kurti drauge su danų architektų studija „PLH Arkitekter“.

„Sieksime, kad Vilniaus rajone vystomas projektas taptų ryškia Ukmergės kryptimi besiformuojančios verslų bendruomenės dalimi. Strateginėje vietoje, išskirtinės architektūros erdvėse įsikurs apie 30 įvairių verslų.

Šiuo metu galimybėmis čia įsikurdinti ir aptarnauti klientus aktyviai domisi vieni didžiausių maisto prekių tinklų, sporto klubai, kavinės, pasaulyje gerai žinomi specializuotų prekių ženklai – tai yra platus spektras paslaugų, kurios bus arčiau gyventojų“,– sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

Projekto vizual.

Konceptualus 22 000 kv. m. ploto biuro, sandėlio ir prekybos erdves jungsiantis projektas iškils greičiau nei per metus, o pirmieji nuomininkai kelsis jau kitų metų viduryje. Investicijos į projektą sieks apie 30 mln. eurų, rašoma „SBA Urban“ pranešime spaudai.

Leidimą pradėti statybas suteikusios Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič teigia, kad naujasis projektas suteiks papildomų galimybių sparčiai augančiam Vilniaus rajonui.

„Komercijos miestas Ožiarūčių gatvėje kurs naujas darbo vietas, išplės svarbią rajonui infrastruktūrą ir, tikiu, prisidės prie dar spartesnės ne tik šios dalies, bet ir viso Vilniaus rajono plėtros. Verslams tai bus galimybė kurtis ir plėstis naujose, moderniose erdvėse.

Džiaugiuosi, kad Avižienių seniūnijos gyventojai galės naudotis minėtomis sporto, kavinių, parduotuvių paslaugomis netoli savo namų, tad jiems nebūtinai reikės vykti į Vilniaus miestą.

Kaip savivaldybės vadovas prižiūrėsiu, kad darbai vyktų remiantis tvarios plėtros ir pagarbos aplinkai, bendruomenei principais. Tikiu, kad „SBA Urban“ bei „Urban HUB“ komanda projektą įgyvendins kokybiškai bei operatyviai“, – sako meras R.Duchnevič.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų