uzupis siena
Nuotr. Paulius Peleckis/BNS

Vilniaus savivaldybės komisija tirs, kodėl Užupyje nuvirto namo siena


Sostinės savivaldybės sudaryta avarijos tyrimo komisija tirs, kodėl penktadienį Vilniuje, Paupio gatvėje, nuvirto namo siena.

„Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu bus sudaryta avarijos tyrimo komisija. Šiuo metu kalbamasi su Valstybine teritorijų planavimo ir statybos inspekcija ir bus užsakoma ekspertizė“, – pirmadienį nurodė Vilniaus miesto savivaldybės atstovas Irmantas Kuzas.

Anot Statybos inspekcijos atstovės Rasos Kėkštienės, ši institucija savo ruožtu tirs šalia vykdomų statybos darbų valstybinę priežiūrą.

„Ten yra rekonstruojamas ūkinės paskirties pastatas. Atliksim valstybinės priežiūros tyrimą“, – sakė ji.

uzupis siena
Nuotr. Paulius Peleckis/BNS

R. Kėkštienės teigimu, kitų pastatų valstybinę priežiūrą vykdys savivaldybė. Atstovė pažymėjo, jog komisijos tyrimas gali užtrukti apie 10-15 dienų.

„Kadangi viskas įvyko pastatytuose, priduotuose, gyvenamuose statiniuose, tai valstybinę priežiūrą vykdo savivaldybė“, – sakė ji.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) teigimu, pranešimas apie nuvirtusią dviejų aukštų mūrinio daugiabučio namo sieną gautas penktadienį, apie 18.55 valandą. Pažymima, jog atvykus gelbėtojams buvo aptikta nuslinkusi Vilniaus miesto sena gynybinė siena, ant kurios viršaus buvo pristatyta nauja siena.

Pasak PAGD, iš įvykio vietos buvo evakuota 15 žmonių. Į įvykio vietą iškviestas Statybos inspekcijos darbuotojas nustatė, kad keturių pastatų konstrukcijoms pavojaus nėra.

uzupis siena
Nuotr. Paulius Peleckis/BNS

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų