vilniaus g 37
Projekto Vilniaus g. 37 vizual.

Vilniaus senamiestyje prikels dar vieną erdvę: kultūros paveldo pastate įrengs biurus ir restoranus


Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ pateikė Vilniaus miesto savivaldybei svarstyti pastato sostinės senamiestyje, Vilniaus g. 37, rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus.

Į nekilnojamojo kultūros paveldo objektų sąrašą įtraukto pastato rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus parengė „Senojo miesto architektai“.

„Kartu su architektų komanda ilgai ieškojome geriausių sprendimų, kaip šį istorinį valstybės saugomą pastatą pritaikyti šiuolaikiniams poreikiams.

Atlikus pastato architektūrinius ir polichromijos tyrimus buvo rastas didelis kiekis išlikusių istorinių sienų ir lubų piešinių, todėl šio kultūros paveldo išsaugojimui, restauravimui ir jo atvėrimui visuomenei pasitelkėme itin kompetentingus šios srities specialistus.

Vilniaus g. 37
Projekto Vilniaus g. 37 vizual.

Kartu su architektų, projektuotojų ir kultūros paveldo specialistų komanda planuojame sukurti išskirtinį objektą, kuris ne tik atitiks šiuolaikinius verslo poreikius, bet ir taps nauju traukos centru senamiesčio gyventojams ir svečiams.

O dabar kviečiame visuomenę susipažinti su šio unikalaus pastato Vilniaus senamiestyje rekonstrukcijos projektiniais pasiūlymais“, – sako „INVL Baltic Real Estate“ valdančios bendrovės „INVL Asset Management“ nekilnojamojo turto fondo valdytojas Vytautas Bakšinskas.

Šių metų vasario pabaigoje buvo gautas tvarkybos darbų leidimas, todėl jau artimiausiu metu planuojama pradėti pastato tvarkybos darbus. Pastato tvarkybos ir rekonstrukcijos darbus numatoma užbaigti 2024 metų viduryje.

vilniaus g 37
Projekto Vilniaus g. 37 vizual.

Užbaigus pastato rekonstrukcijos ir tvarkybos darbus „INVL Baltic Real Estate“ rinkai pasiūlys apie 2 100 kv. m. nuomojamo ploto aukščiausios klasės patalpų. Pastato antrame ir trečiame aukštuose bus apie 1400 kv. m ploto biuro patalpų, o pirmame pastato aukšte numatytos trys restoranų patalpos, kurių bendras plotas sudarys apie 700 kv. m ploto.

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė didžiąją dalį patalpų su žemės sklypo dalimi Vilniaus g. 37 įsigijo VĮ „Turto bankas“ aukcione 2021 metų rugsėjį. Praėjusių metų pabaigoje „INVL Baltic Real Estate“ reorganizacijos būdu prisijungė dalį šio pastato patalpų valdžiusią bendrovę „RE 1“ ir tapo vienintele šio išskirtinio pastato Vilniaus senamiestyje valdytoja.

„Vilniaus g. 37 pastato vieta Vilniaus senamiestyje ir išlikusios pastato istorinės vertybės daro šį projektą išskirtiniu. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio savo istorija reikšmingo objekto restauracijos ir atgaivinimo.

Esame tikri, jog šis projektas ne tik sukurs sėkmingą ir patrauklią aplinką būsimiems pastato nuomininkams ir jų svečiams, bet ir leis uždirbti patrauklią grąžą bendrovės investuotojams“, – teigia nekilnojamojo turto fondo valdytojas V. Bakšinskas.

vilniaus g 37
Projekto Vilniaus g. 37 vizual.

Spaudos pranešimas. Portalo Structum.lt redakcija neatsako už jo turinį. Straipsnis viešinamas visuomenės informavimo tikslais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų