Vilniuje baigtas pirmasis verslo parko M. Lietuvio g. statybų etapas


Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Bolds Property Partners“ užbaigė pirmąjį 1,4 ha ploto verslo parko plėtros etapą Mykolo Lietuvio ir Ukmergės gatvių sankirtoje Vilniuje. Rinkai pasiūlytas pirmasis 4300 kv. m prekybinio ploto pastatas, į kurio statybas investuoti 6 mln. eurų.

 

Šiauriniame Vilniaus pakraštyje planuojama toliau vystyti verslo parką ir nuomai pasiūlyti iki 12 000 kv. m komercinių patalpų. Kitu etapu greta jau baigto pastato bus plėtojami verslo kotedžai – mažesnio ploto prekybos, paslaugų, sandėliavimo ir biurų paskirties sujungti pastatai, kiekvienas su atskiru įėjimu iš lauko ir savarankiškomis inžinerinėmis sistemomis. Jau vyksta šio etapo projektavimo darbai.

„Šio projekto vystymą pradėjome dar prieš šešerius metus, kai mums pavyko konsoliduoti penkis čia išlikusio kaimo sklypus. Vėliau įsigijome dar keturis rėžius ir šis plotas sudaro teritoriją, kurioje dabar užbaigėme pirmąjį verslo parko plėtros etapą – prekybinį pastatą M. Lietuvio 6“, – pasakoja Paulius Lavrukaitis, „Bolds Property Partners“ partneris.

Antrasis verslo parko plėtros etapas vystomas prie esamo sklypo prijungus dar penkis naujai įsigytus buvusio kaimo rėžius, kurie leido suformuoti taisyklingos formos kvartalą tarp Ukmergės, M. Lietuvio ir Salomėjos Nėries gatvių.

 

Mykolo Lietuvio g. 6 verslo parkas

 

„Džiaugiamės iš esmės pasikeitusiu vaizdu Vakarinio aplinkkelio ir Ukmergės gatvės sankirtoje. Naujai išasfaltuota ir sutvarkyta M. Lietuvio gatvės atkarpa bei pirmasis prekybinis pastatas iš esmės pakeitė šios teritorijos vaizdą – buvęs kaimas su senomis sodybomis transformuojasi į modernų prekybinį miestą. Esame tikri, kad pilnai šio verslo parko sėkmė atsiskleis ateityje toliau plėtojant šią miesto dalį“, – sako P. Lavrukaitis.

Statant verslo parko pastatų kompleksą miestui taip pat buvo įsipareigota sutvarkyti ir M. Lietuvio gatvės atkarpą bei rekonstruoti Ukmergės ir M. Lietuvio gatvių sankryžą, įrengti papildomą eismo juostą saugiam ir patogiam išsukimui į naująjį verslo parką. Sankryžos rekonstrukcija bei Ukmergės gatvės praplatinimas jau atlikti, taip pat jau išasfaltuota ir dalis M. Lietuvio gatvės.

Užbaigtame prekybinių sandėlių pastate M. Lietuvio g. 6 rinkai pasiūlytos devynios patalpos po 430-450 kv. m. Septynios iš jų jau išnuomotos, kai kurios įmonės naujosiose patalpose jau įsikūrė ir vykdo veiklą. Tarp tokių įmonių – įrankiais prekiaujanti UAB „Gitana“, statybinės įrangos nuomos kompanija „Ramirent“, išsinuomojusi 1400 kv. m ploto kelias sujungtas patalpas, UAB „Balsana“, prekiaujanti padangomis ir ratlankiais bei juos montuojanti, tortus ir desertus kepantys UAB „Beatričės Saldumynai“, dirbantys su prekės ženklu „eTortas“.

 

Mykolo Lietuvio g. 6 verslo parkas

 

Prekybinių sandėlių pastatą statė statybos bendrovė UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. Dėl pandemijos sutrikdytų tiekimo grandinių bei kylančių medžiagų kainų statybos darbai užtruko keliais mėnesiais ilgiau nei buvo planuota praėjusių metų pavasarį gavus statybų leidimą.

„Išlikome planuoto biudžeto rėmuose ir, manau, palyginti nedaug vėlavome. Situacija statybų sektoriuje ėmė drastiškai keistis praėjus maždaug mėnesiui po rangos darbų sutarties pasirašymo. Nuomininkus, su kuriais jau buvo sudarytos sutartys, nuolat informavome apie situaciją ir pakankamai anksti pavyko sutarti dėl termino nukėlimo. Dalis nuomos sutarčių buvo pasirašytos jau įpusėjus statyboms, tad jau žinojome pakoreguotus statybų baigimo terminus“, – pasakoja P. Lavrukaitis.

„Bolds Property Partners“ jau yra įgyvendinusi panašų projektą Kareivių gatvėje Vilniuje, kur buvo pastatyta ir išnuomota 2000 kv. m prekybinių erdvių, sudalintų į atskiras 250 kv. m patalpas.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų