Vilniuje prasidės Balžeko teniso akademijos statybos


Jau netrukus Vilniaus miestas bus dar patrauklesnis pasaulinei teniso bendruomenei. Pritarta modernaus sporto komplekso statyboms ir vystymui – Balžeko teniso akademijai Kalnėnuose.

„Nekantraudami laukiame naujų darbų pradžios, kuri mums, kaip vystytojui, bus tęstinumas tęsiant bendrus darbus su BALZEKAS TENNIS Academy.

Plečiant veiklą, akademijos koncepcija išlieka ta pati – būti pasiekiamais teniso bendruomenei atskirais filialais. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tai pavyksta. Šiuo metu LINI komanda rūpinasi teniso bazės ir paslaugų komplekso vystymu pajūryje, kuris jau netrukus atvers duris ir pradedame pasiruošimo darbus naujo projekto vystymui Kalnėnuose. Vilniuje tai jau bus ketvirtoji Balžeko teniso akademija.

Kalnėnų sporto miestelis pasiūlys daug paslaugų susijusių su sportu, atskiromis sporto veiklų akademijomis. Sporto komplekse įsikurs restoranai, programavimo mokyklos. Čia bus teikiamos apgyvendinimo paslaugos ir numatyta jauki erdvė darbo ofisams.

Dėkojame BALZEKAS TENNIS Academy už pasitikėjimą LINI komanda. Tariame ačiū architektams „Studija 501“ komandai už bendrą, darnų darbą kuriant šį nuostabų projektą“, – teigiama pranešime spaudai.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų